Tutaj jesteś Aktualności Zapraszamy na bezpłatne seminarium...

Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

Zapraszamy na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

19.07.2018
30 lipca 2018r. LUBLIN pt: „Formy finansowania działalności gospodarczej oraz sposoby na zwiększenie produktywności firmy – seminarium”
Seminarium ma na celu przedstawienie informacji z zakresu możliwości pozyskania dofinansowania lub preferencyjnej pożyczki na otworzenie lub rozwój firmy. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią Państwu przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji „OIC Poland” oraz Przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie.
Wiedza zdobyta podczas seminarium z pewnością pozwoli Państwu na wybranie najkorzystniejszej oferty dla swojego przedsiębiorstwa.
 
Na seminarium dowiedzą się Państwo również jak dbanie o klimat w miejscu pracy sprzyja rozwojowi firmy poprzez wzrost motywacji indywidualnej oraz wzrost poczucia satysfakcji z wykonywanej pracy oraz poznają praktyczne sposoby budowania pozytywnego klimatu u Państwa w firmie.
Klimat stymulujący zachowania prorozwojowe jest szczególnie pożądany, bowiem pozytywnie wpływają na rozwój przedsiębiorstwa, lepszą produktywność i efekty finansowe.

Do udziału w seminarium serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady.
 
Miejsce i data seminarium:
Siedziba Fundacji „OIC Poland”, ul. Gospodarcza 26, 20-213 Lublin

30 lipca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00

Poniżej dane kontaktowe na które można zgłaszać osoby zainteresowane:

Zgłoszenia osób do udziału w seminarium prosimy przesyłać do 27 lipca do godz. 16:00.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania uczestnictwa w seminarium bez podania przyczyny.
Powrót