Tutaj jesteś Aktualności Najpiękniejsza Posesja Powiatu...

Aktualności

Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

13.07.2018
Starosta Lubelski serdecznie zaprasza mieszkańców gmin Powiatu Lubelskiego do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego". Celem konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Powiatu Lubelskiego, jak również zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku mieszkańcom oraz propagowanie działań proekologicznych.  

Komisja konkursowa dokona wyboru trzech najładniejszych posesji w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) i zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, a ich właściciele otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce  - 2 000 zł; II miejsce - 1 500 zł, III miejsce - 1 000 zł) oraz pamiątkowe tablice.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają wyróżnienia w postaci dyplomów okolicznościowych oraz nagrody pieniężne w wysokości 100 zł.

 

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi w dniu 2 września 2018 r. podczas dożynek powiatowych w Radawcu Dużym.

 

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie należy dokonać na pomocą  karty zgłoszenia posesji (faksem, pocztą elektroniczną, bądź pocztą) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 lipca 2018r. (liczy się data wpływu zgłoszenia do Starostwa Powiatowego w Lublinie). Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się poniżej.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w w/w konkursie, bardzo prosimy o przekazanie wypełnionej karty (do pobrania poniżej) do Urzędu Gminy Wólka, Jakubowice Murowane 8 (pok. nr 13, I piętro) w terminie do dnia 24 lipca 2017r. włącznie. Z uwagi na fakt, iż do konkursu Wójt Gminy może zgłosić jedynie po jednej posesji z każdej kategorii, ze zgłoszonych posesji komisyjnie zostanie wybrana najpiękniejsza posesja z każdej kategorii.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie!!! Jest do doskonała okazja do pokazania walorów estetycznych i ekologicznych Naszej Gminy.

 

Przypominamy Państwu, ze w zeszłym roku pierwsze miejsce zdobyła posesja z terenu naszej gminy, więc okazuje się, ze warto powalczyć o wygraną

 

Więcej informacji można uzyskać osobiście w pok. nr 13, telefonicznie pod numerem 81 478 17 69 bądź mailowo: emilia.sikorska@wolka.pl).

 

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [188.70 KB]

Karta zgłoszeniowa, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [149.22 KB]

 

Powrót