Tutaj jesteś Aktualności Kolejne środki z programu Razem...

Aktualności

Kolejne środki z programu Razem Bezpieczniej dla gminy Wólka

Kolejne środki z programu Razem Bezpieczniej dla gminy Wólka

09.07.2018
Z ogromną przyjemnością informuję Państwa, iż Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Pan Jarosław Zieliński zaakceptował dofinansowanie projektów zgłoszonych przez wojewodów w 2018 roku, w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020.
Z jeszcze większą satysfakcją informuję, iż ze złożonych do MSWiA 268 lokalnych projektów profilaktycznych 111 projektów uzyskało dofinansowanie, z czego tylko 3 projekty zostały dofinansowane z województwa lubelskiego, a jednym z nich jest projekt pt. „Bezpieczna Gmina – Bezpieczni Mieszkańcy” złożony przez naszą gminę.
 
W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców złożyliśmy projekt, w ramach którego zaplanowane działania będą służyły poprawie bezpieczeństwa w miejscach publicznych ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia lokalnych systemów bezpieczeństwa (monitoring).
Wartość dofinansowania, jaką uzyskaliśmy to kwota 94 682,00 PLN.
 
Cieszę się, że nasza inicjatywa spotkała się z pozytywną oceną nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również na szczeblu krajowym.
 

Wójt Gminy Wólka

/-/ Edwin Gortat

Powrót