Tutaj jesteś Aktualności Nagrody w ramach konkursu "Gmina...

Aktualności

Nagrody w ramach  konkursu "Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!" zostały rozdane!

Nagrody w ramach konkursu "Gmina Wólka- tu mieszkam, tu płacę podatki, tu inwestuję!" zostały rozdane!

07.07.2017
Z wielką przyjemnością informujemy, iż Pan Wójt Edwin Gortat wręczył Laureatom nagrody w postaci kart podarunkowych i podziękował wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, ale przede wszystkim za wsparcie budżetu gminy Wólka. Przypominamy, iż wszyscy Ci Mieszkańcy, którzy złożyli zeznania PIT w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie oraz w zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania wskazali gminę Wólka przyczynili się do zwiększenia wpływu z podatków do budżetu naszej gminy, za co im serdecznie dziękujemy.

Ponadto zachęcamy wszystkich tych Mieszkańców, którzy w tym roku z różnych względów w zeznaniu podatkowym nie wpisali gminy Wólka jako właściwe miejsce zamieszkania, a faktycznie tutaj mieszkają, do złożenia zgłoszenia  aktualizacyjnego na druku ZAP- 3 do właściwego urzędu skarbowego (druk dotyczy m.in. osób fizycznych nie prowadzących jednoosobowej działalności gospodarczej).

W przypadku osób fizycznych prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą wystarczy,
że wypełnią formularz CEIDG-1 i zaznaczą w nim Gminę Wólka jako miejsce zamieszkania.

Ważne! Zmiana danych  w urzędzie skarbowym nie będzie skutkowała koniecznością wymiany dokumentów. Ponadto nie jest konieczna zmiana meldunku.

 

Powrót