Tutaj jesteś Aktualności Zachęcamy do udziału w konkursie na...

Aktualności

Zachęcamy do udziału w konkursie na najciekawszą inicjatywę realizowaną przez Sołectwo działające na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina”.

Zachęcamy do udziału w konkursie na najciekawszą inicjatywę realizowaną przez Sołectwo działające na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina”.

20.06.2017
LGD „Kraina wokół Lublina” zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszą inicjatywę realizowaną przez Sołectwo działające na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina”. Konkurs swoim honorowym patronatem objął Krzysztof Hetman Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Do konkursu może być zgłoszona jedna inicjatywa zrealizowana na terenie sołectwa/przez mieszkańców sołectwa w ostatnich 3 latach (najpóźniej w maju 2014r.).

 

Komisja konkursowa wybierze najciekawsze inicjatywy biorąc pod uwagę m.in.: zaangażowanie i współpracę mieszkańców przy realizacji, oddziaływanie na środowisko lokalne, innowacyjność oraz formę przygotowania zgłoszenia.

 

Zgłoszenia należy dostarczyć do biura LGD "Kraina wokół Lublina" do dnia 30 czerwca 2017r. na zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym.


Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Pikniku Sołtysów organizowanego przez LGD „Kraina wokół Lublina” w Motyczu w dniu 16 lipca 2017r.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie.


1. Formularz zgłoszeniowy [DOC, 15 KB];

2. Regulamin [PDF, 666KB]

 

Więcej informacji na:

 

http://www.krainawokollublina.pl/index.php/aktualnosci/651-konkurs-dla-solectw

 

Powrót