Tutaj jesteś Aktualności BEZPŁATNE SZKOLENIE "PPK blisko Ciebie"

Aktualności

BEZPŁATNE SZKOLENIE "PPK blisko Ciebie"

BEZPŁATNE SZKOLENIE "PPK blisko Ciebie"

09.09.2020
Wojewoda Lubelski, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję "PPK blisko Ciebie" dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Konferencja odbędzie się 15 września 2020 roku o godz. 10.00 w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie (Sala Błękitna)
Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą "PPK Blisko Ciebie" jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.
 
Szczególnie serdecznie zapraszamy reprezentantów firm (właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.
 
Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą Lubelskim. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie: https://www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html
 
W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się na poniższej stronie:
 
Powrót