Aktualności

Mieszkańcy naszej gminy pozytywnie nakręceni

Mieszkańcy naszej gminy pozytywnie nakręceni

27.10.2017
Dziękujemy naszym Mieszkańcom, iż przy załatwianiu spraw urzędowych stale przynoszą do Urzędu Gminy nakrętki. Informujemy, iż w tym tygodniu przekazaliśmy 4 worki nakrętek do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc, a szczególnie chorym dzieciom, które są podopiecznymi hospicjum. Zbieramy nakrętki z produktów spożywczych: napoje, kawa (bez papierków) oraz środków chemicznych.

Nakrętki można zostawić w oznaczonych pojemnikach ustawionych na każdym piętrze w Urzędzie Gminy. Pamiętajmy, iż każda plastikowa nakrętka jest bardzo cenna!

Nie wyrzucaj nakrętek, przyłącz się do akcji i zbieraj razem z nami!

Powrót