Tutaj jesteś Kultura i sport Wólka News Wólka News - Nr 3(5)2018

Gazetka Gminna WÓLKA NEWS

Wólka News - Nr 3(5)2018

Wólka News - Nr 3(5)2018

17.10.2018
W numerze między innymi: 90 lat OSP w Pliszczynie, wywiad z Wiktorią Samułą- trzykrotną Mistrzynią Polski, w miłości od 50 lat… Jubileusz złotych godów w gminie Wólka

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Mieszkańcy,

Jest mi niezmiernie miło, że mogę ponownie przekazać Wam, Drodzy Mieszkańcy kolejny numer czasopisma Wólka News. Ogrom materiału sprawia, że stale ograniczamy ilość informacji otrzymywanych od Pracowników Urzędu Gminy i Jednostek Organizacyjnych oraz Mieszkańców. Jak się okazuje, z kwartalnika (bo takie było pierwotne założenie), nasze pismo wkrótce ma szansę stać się miesięcznikiem. Jednak jest to powód do dumy i radości, a nie zmartwienie, gdyż jasno z tego wynika, że nasza gmina ma bardzo szeroką ofertę dla swoich mieszkańców i jest wiele ciekawych faktów, które zasługują na przekazanie szerszemu gronu zainteresowanych. Jako wójt, mam obowiązek promować naszą gminę wśród szerokiego grona gmin powiatu lubelskiego, województwa, a nawet kraju. To właśnie lokalny patriotyzm, ogromna sympatia i szacunek do naszej małej ojczyzny sprawia, że z ogromną radością dzielimy się tym, co najlepsze w naszej gminie. Powiększające się grono naszych czytelników sprawia, że czujemy się potrzebni i docenieni, za co bardzo serdecznie dziękuję.

Aktualny numer "Wólka News" w wersji papierowej będzie dostępny w dniu jutrzejszym (18.10.2018 r.) w Urzędzie Gminy Wólka, pok. nr 13, I piętro. Życzę Państwu miłej lektury.

 

Wójt Gminy Wólka

Edwin Gortat

 

Wólka News - Nr 3(5)2018

 

Wólka News - Nr 3(5)2018, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [25.79 MB]

 

Powrót