Tutaj jesteś Kultura i sport Wólka News Wólka News - Nr 2(4)2018

Gazetka Gminna WÓLKA NEWS

Wólka News - Nr 2(4)2018

Wólka News - Nr 2(4)2018

01.10.2018
W numerze między innymi: Realizacja budżetu za 2017 rok, Zadania budżetowe w 2018 roku, Mieszkaniec naszej gminy MISTRZEM POLSKI!!!, SP Łuszczów MISTRZEM POLSKI RUGBY TAG!

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Mieszkańcy,

Miło mi przedstawić Państwu kolejny już czwarty numer gminnego czasopisma - Wólka NEWS. Jest w nim zawarta kolejna „garść informacji”, na temat funkcjonowania gminy, działalności szkół, realizowanych inwestycji, pozyskiwanych funduszy zewnętrznych, czy innych ważnych spraw.

Cieszy mnie również fakt, że każde wydanie Wólka News spotyka się z Państwa uznaniem i przybywa Mieszkańców, którzy dopytują o kolejne egzemplarze gminnej gazetki, z pewnością jest to efekt tego, że nasze pismo zawiera wiele cennych i pomocnych Państwu informacji.

Liczę że znajdziecie w tym numerze ciekawe i wartościowe dla Was informacje oraz, że Wólka News w dalszym ciągu będzie dla Państwa cennym źródłem informacji i wiedzy na temat tego, co dzieje się w naszej małej ojczyźnie- Gminie Wólka.

Aktualny numer "Wólka News" w wersji papierowej dostępny jest w Urzędzie Gminy Wólka, pok. nr 13, I piętro. Życzę Państwu miłej lektury.

Wójt Gminy Wólka
Edwin Gortat
 
 
Powrót