Tutaj jesteś Kultura i sport Wólka News Wólka News - Nowy numer 2/2017

Gazetka Gminna WÓLKA NEWS

Wólka News - Nowy numer 2/2017

Wólka News - Nowy numer 2/2017

27.12.2017
W numerze między innymi: Wywiad z Natalią Wawrzyńczyk, Ogień Niepodległości zapłonął w naszej gminie..., Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP w Świdniku Dużym, Podsumowanie inwestycji gminnych, Po zebraniu ostatnich kłosów zbóż, nadszedł czas na uroczyste święto plonów….

Szanowni Państwo,

Przekazuję na Państwa ręce kolejny numer naszej lokalnej gazetki. Na wstępie serdecznie dziękuję za wiele ciepłych słów na jej temat, które docierały do mnie przy okazji różnych z Państwem spotkań. Cieszę się, że pomysł, forma , treści i ogólne wrażenie dotyczące naszego wydawnictwa spotkały się z tak pozytywnym odbiorem z Państwa strony. Przyznam szczerze, że czekałem z niecierpliwością na informację zwrotną od Państwa, gdyż nic nie jest dla mnie tak ważne jak Wasza opinia, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że decyzja o wprowadzeniu do obrotu niniejszego periodyku była jak najbardziej słuszna.

W tym numerze naszego pisma przygotowaliśmy dla Państwa kolejny pakiet informacji, które wydały nam się ważne i godne uwagi i mam nadzieję, że Państwa zainteresują.

 

Aktualny numer "Wólka News" w wersji papierowej dostępny w Urzędzie Gminy Wólka, pok. nr 13, I piętro

 

Wójt Gminy Wólka
Edwin Gortat
 
 
Wólka News - Nowy numer 2/2017
 
 
 
 
Powrót