Tutaj jesteś Kultura i sport Kultura w Gminie Koncert patriotyczny w wykonaniu...

Kultura w Gminie

Koncert patriotyczny w wykonaniu Harcerskiego Zespołu Muzycznego ARSE

Koncert patriotyczny w wykonaniu Harcerskiego Zespołu Muzycznego ARSE

27.11.2019
23 listopada br. w Domu Kultury LSM w Lublinie odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Harcerskiego Zespołu Muzycznego ARSE, który swym patronatem honorowym objął Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat.
Artyści w pięknej aranżacji wykonali tradycyjne pieśni patriotyczne oraz utwory polskich kompozytorów, w tym współczesne kompozycje związane z tematyką wojenną i harcerską. Zabrzmiały m.in. „O mój rozmarynie”, „Piechota”, „Walczyk”, „Ostatni List”, czy też „Dokąd idziesz Polsko”.
 
Podczas koncertu przeprowadzono zbiórkę publiczną na rzecz leczenia i rehabilitacji Zosi Kus, która cierpi na rzadką chorobę neurologiczną. Rodzice Zosi są związani z gminą Wólka, stad serdecznie zachęcamy Państwa do udzielenia wsparcia na leczenie dziewczynki, które jest bardzo drogie.
 
Można to zrobić na kilka sposobów:
  1. Najpóźniej do dnia 15 stycznia 2020 roku przynieść do Urzędu Gminy Wólka każdą ilość NAKRĘTEK. Środki finansowe uzyskane ze zbiórki nakrętek plastikowych pomogą w leczeniu Zosi. Warunek jest tylko jeden - nakrętek musi być naprawdę ogromna ilość. Zbieramy nakrętki z produktów spożywczych: napoje, kawa (bez papierków) oraz środkach chemicznych. Przyjmujemy każdą ilość nakrętek. Nakrętki można zostawić w oznaczonych pudełkach ustawionych na każdym piętrze w Urzędzie bądź też  bezpośrednio w pokoju 13 (I piętro).
  2. Wpłacić na zrzutkę: https://zrzutka.pl/tae2w4.
  3. Wpłacić darowiznę na subkonto Zosi w: Fundacja "Serca dla Maluszka"
    Numer banku 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142, tytuł wpłaty: Zofia Kus.
  4. Wkrótce przekazać 1% podatku KRS 000387207 (cel szczegółowy: Zofia Kus).
 
Koncert można obejrzeć na stronie:
 
Powrót