Tutaj jesteś Gmina Wólka Jednostki organizacyjne Placówki oświatowe Zespół Szkolno- Przedszkolny w...

Placówki oświatowe

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łuszczowie

 

Dyrektor
mgr Magdalena Krystjańczuk

Dane kontaktowe
Łuszczów Drugi 102
20-258 Lublin 62

Telefon
817501177
Fax
817501177

e-mail: spluszczow@wp.pl

strona internetowa: http://spluszczow.superszkolna.pl

REGON - 384269090
NIP - 7133104860

INFORMACJE DODATKOWE

Sekretariat szkoły  7:30- 15.30
Osoba odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu: Dorota Konopka
 

Oferta szkoły w zakresie zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

  • Koło historyczne
  • Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne "Mistrzunio matematyczny"
  • Koło teatralne  "Kurtyna w górę”
  • Zajęcia zespołu wokalnego "Muzyczka"
  • Kreatywne zajęcia plastyczne
  • Zajęcia Zespołu Tańca Ludowego "Łuszczowiacy"
  • Taniec nowoczesny
  • Zajęcia karate
  • Zajęcia taekwondo
  • Program MSiT SKS
  • Program MSiT "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu- rugby tag"
  • Program Gminy Wólka "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu- piłka nożna, rugby tag"
  • Od września 2019 do lutego 2020 r.  projekt "Przyjazna ekonomia"
  • Zajęcia logopedyczne
  • Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
  • Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Oferta szkoły w zakresie opieki nad dziećmi:
Świetlica szkolna: 6:30- 16:30

Pedagog szkolny: Iwona Wyszyńska
Poniedziałek 9:30- 13:30
Wtorek 8:30- 12:30

Psycholog szkolny: Paulina Staszczak- Janczarek
Terminy zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Biblioteka szkolna:  Magdalena Latkowska

Szczególne osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2018/2019

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH:

  • Szkolny Konkurs Recytatorski,"POLSKA NIEPODLEGŁA" - I miejsce – Szymon Sokołowski, II – Antoni Bieńko.
  • Konkurs plastyczny - "Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa" I miejsca: Igor Lipowski, Amelia Klej Alicja Iwanek, Martyna Rudzka.
  • Konkurs plastyczny KRUSU  "Upadek to nie przypadek" I miejsce - Lena Tryk, II miejsce  - Szymon Sokołowski, III miejsce - Igor Lipowski; I miejsce Dominika i Kacper Woźniak, II miejsce Ola Kołtunik, III miejsce Daria Lech i Julia Woźniak.
  • Szkolny konkurs plastyczny "W krainie pluszowego misia” - I miejsce Oliwa Gacan, III miejsce Szymon Gągoł.
  • Konkurs plastyczny "Mój pluszowy miś" III miejsce - Zuzanna Proch, Antoni Bieńko -  wyróżnienie.
  • Konkurs plastyczny "Ozdoby wielkanocnego stołu" I miejsce - Zuzanna Proch, III miejsce - Antoni Bieńko.
  • Szkolny konkurs plastyczny Na najciekawszą pracę wykonaną z przedmiotów przeznaczonych do wyrzucenia I miejsce N. Bauman, II miejsce M. Bączkowski, II miejsce J. Wojtak.
  • Szkolny konkurs przyrodniczo - plastyczny "Chrońmy nasze gatunki" I miejsce Amelia Guściora, I miejsce M. Fus.
  • Szkolny konkurs na najładniejszy zeszyt lektur II miejsce Barbara Pachuta, III miejsce – Wiktoria Kosyna, Amelia Klej.
  • Szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły - Janie Pawle II I miejsce: Antonina Kołtunik, Julia Kuca.
  • "Chrońmy nasze gatunki" I miejsce – Antonina Kołtunik.
  • Szkolny konkurs "Sport Nauka Wychowanie" na najlepszego sportowca szkoły.
ZAWODY SPORTOWE
  • 15.09.2018 Turniej piłki nożnej z cyklu "Sportowe Zakończenie Wakacji".
  • 27.10.2018 Turniej rugby Tag  z cyklu "Sportowe Zakończenie Wakacji".
  • 6.12.2018 VI Mikołajkowy Turniej Sportowy „Mały Sport Wielka Radość” od przedszkolaka do III klasy.
  • VI Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas III-VIII.

KONKURSY CZYTELNICZE

"Najciekawszy zeszyt lektur" (konkurs całoroczny),"Choinkowi goście", "Nieustający konkurs czytelniczy".


KONKURSY GMINNE

  • Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Polsce: "Kocham Cię Polsko!" - II miejsce przez zespół w składzie: Oliwia Grzegorczyk, Filip Jakubiec, Aleksandra Szalast.
  • Gminny Konkurs Recytatorski - "POLSKA NIEPODLEGŁA" I miejsce - Amelia Puszka, I miejsce – Szymon Sokołowski, II miejsce– Antoni Bieńko.
  • Konkurs plastyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Turce "Choinka Bożonarodzeniowa" - I miejsce Oliwia Gacan, III- Antoni Bieńko, wyróżnienie – Martyna Rudzka.
  • VI Bystrzyckie Spotkania ze Sztuką. Plener malarski w Bystrzycy I miejsce Anastazja Grzegorczyk ceramika, Wyróżnienie Daria Lech - rysunek.
  • III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych w Wólce II miejsce zespół Muzyczka.
  • Gminny konkurs plastyczny Wspólnie Zaprojektujmy Gminę Wólka" w ramach projektu "Partycypacja w planowaniu przestrzennym"- wyróżnienie  Klaudia Walaszek, Daria Lech, Aleksandra Kołtunik, Marcelina Radko, Dominika Wójcik, Maja Grzegorczyk.
  • Gminny Konkurs Plastyczny organizowany przez SP w Turce "Anioł Bożenarodzeniowy" I miejsce Dawid Gągoł, II miejsce Igor Lipowski.
  • VI Festiwal Kolęd i Pastorałek "Jezusa narodzonego wszyscy witajmy" w Bystrzycy I miejsce zespół wokalny Muzyczka, III miejsce Jakub Bodys.
  • III Międzyszkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Wólka oraz fundacji Biała Róża - I miejsce w kat. solistów – Szymon Sokołowski.
  • "Wiosenny motyl" Wyróżnienie Amelia Guściora.
  • Gminny konkurs plastyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole w Turce "Nasza Planeta Ziemia" I miejsce- Antoni Bieńko.
  • Konkurs piosenki angielskiej zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole w Turce Konkurs Piosenki Angielskiej "Happy Kids" I miejsce - Oliwia Gacan.
  • IV gminny konkurs plastyczny"Amory Tureckie" II miejsce – Tamara Plewko.
  • Konkurs plastyczny „Wszystkie dzieci nasze są” Udział Malwiny Fus.
  • „Amory Tureckie” J. Woźniak, M. Żydek, A. Woś, E. Przystupa,  E. Szewczak, J. Kiełbus, W. Królikowska, P. Oleszko, A. Bączkowska (udział).
  • Gminny konkurs historyczny: „Rzeczpospolita w XVIII wieku”  Maksymilian Głowacki, Anna Cyranek, Anastazja Grzegorczyk – III miejsce.
  • Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Polsce: "Kocham Cię Polsko!" Zajęcie II miejsca przez zespół w składzie: Oliwia Grzegorczyk, Filip Jakubiec, Aleksandra Szalast.
  • VI Bystrzyckie Spotkania ze Sztuką. Plener malarskie w Bystrzycy I miejsce Anastazja Grzegorczyk ceramika, wyróżnienie Daria Lech rysunek.
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje” SP Świdnik Mały wyróżnienie Patrycja Oleszko.
  • Gminne Zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców klas VII-VIII w Pliszczynie - I miejsce zespół dziewcząt Anastazja Grzegorczyk, Nikola Bilik, Daria Wójcik, Wiktoria Śnioch, Aleksandra Szalast, Oliwia Grzegorczyk i Natalia Wawrzyńczyk.
  • Gminne Zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców klas IV-VI w Pliszczynie - II miejsce drużyny dziewcząt Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek, Julia Kiełbus, Natalia Szewczak i Oliwia Romańczuk, I miejsce drużyny chłopców Jakub Langwiński, Krystian Grzegorczyk, Michał Smyk, Karol Górski, Dawid Fus, Hubert Michalczyk, Damian Szczepański, Dawid Romańczuk, Kamil Proch.
  • Gminne Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas V-VIII w Pliszczynie - I miejsce Filip Jakubiec I miejsce Dominika Wójcik, I miejsce Oliwia Grzegorczyk, III miejsce Aleksandra Szalast, I miejsce Jakub Kuca, II miejsce Kamil Proch, III miejsce Jakub Langwiński, I miejsce zespół chłopców Norbert Brześciński, Mateusz Gąsior, Filip Jakubiec i Kacper Woźniak
  • Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców klas VII-VIII w Pliszczynie - I miejsce drużyny chłopców Mateusz Gąsior, Filip Jakubiec, NorbertBrześciński, Jakub Kiełbus, Kacper Woźniak, Jakb Langwiński oraz Krystian Grzegorczyk. II miejsce drużyny dziewcząt Natalia Wawrzyńczyk, Nikola Bilik, Oliwia Grzegorczyk,  Wiktoria Śnioch, Daria Wójcik oraz Aleksandra Szalast.
  • Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr. 12 w Lublinie klas VII-VIII  - III miejsce Mateusz Gąsior, Filip Jakubiec, Natalia Wawrzyńczyk, Wiktoria Śnioch, Aleksandra Szalast, Anastazja Grzegorczyk, Norbert Brześciński, Kacper Woźniak.

KONKURSY POWIATOWE:

  • Finał Powiatowy największego ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego w Europie "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w Bełżycach kategoria U-12 chłopcy - III miejsce Damian Szczepański, Jakub Langwiński, Jakub Kuca, Dawid Romańczuk ,Jakub Michalczyk, Krzysztof  Kopyść, Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek.
  • II Turniej Eliminacyjny Szkolnej Ligi Rugby TAG w Lublinie - I miejsce ( kat. klas IV) , Krzysztof Kopyść, Jakub Dziewulski, Michał Wąsik, Piotr Gąsior, Aleksandra Borek, Julia Kiełbus, Patrycja Oleszko, Dawid Romańczuk, Rafał Durak I miejsce ( kat.klas V) Jakub Langwiński, Jakub Kuca, Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek, Damian Szczepański, Jakub Michalczyk, Maja Grzegorczyk, I miejsce  ( kat. klas VI) Hubert Michalczyk, Karol Górski, Michał Smyk, Krystian Grzegorczyk, Dawid Fus, Natalia Szewczak, Oliwia Kiełbowicz.
  • XIV Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Bełżycach ,,Przyroda w piosence” -udział ucznia w przeglądzie A. Bieńko.
  • II Turniej Eliminacyjny Szkolnej Ligi Rugby TAG w Lublinie V.2019 - I miejsce ( kat. klas IV) Krzysztof Kopyść, Jakub Dziewulski, Michał Wąsik, Aleksandra Borek, Julia Kiełbus, Kacper Uniłowski, Dawid Romańczuk, Rafał Durak ,Jakub Bednarczyk I miejsce ( kat.klas V) Jakub Langwiński, Jakub Kuca, Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek, Damian Szczepański, Jakub Michalczyk, Maja Grzegorczyk I miejsce  ( kat. klas VI) Hubert Michalczyk, Karol Górski, Michał Smyk, Krystian Grzegorczyk, Dawid Fus, Natalia Szewczak, Oliwia Kiełbowicz,  Dominika Woźniak.



KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • X Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w SP nr 34 w Lublinie pod patronatem E. Dumkiewicz Sprawki,  Dyrektor Oddziału  Oświaty i Wychowania w Lublinie - Zespół wokalny „Nutki”.
  • 22 Jesienny Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Centrum Kultury w Lublinie „Narodziny światów - fantastyka w literaturze”   (etap rejonowy).
  • Wojewódzki konkurs literacki „Ojczyznę kochać” z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kategoria: list - Marcelina Radko.
  • Archidiecezjalny Biblijny Konkurs Plastyczny „Cuda Jezusa w Ewangelii św. Łukasza” II miejsce – Amelia Klej.
  • Konkurs plastyczny z KRUS „Nie daj się wciągnąć w maszynę rolniczą” I miejsce Dominika i Kacper Woźniak, II miejsce Ola Kołtunik, III miejsce Daria Lech i Julia Woźniak
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dokarmiamy ptaki zimą” organizowany przez ZOO Zamość -wyróżnienie – Wiktoria Królikowska.
  • VI Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rugby TAG w Lublinie, które były jednocześnie  Półfinałowym Turniejem Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Rugby Tag - I miejsce kat. klas IV(mistrz województwa), I miejsce kat. klas V(mistrz województwa), III miejsce kat. klas VI.
  • Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Szkolnej Ligii Rugby Tag w Lublinie, które były jednocześnie  Półfinałowym Turniejem Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Rugby Tag V.2019 - I miejsce kat. klas IV(mistrz województwa) Jakub Dziewulski, Krzysztof Kopyść, Michał Wąsik, Aleksandra Borek, Julia Kiełbus,Kacper Uniłowski , Dawid Romańczuk, Jakub Bednarczyk I miejsce kat. klas V(mistrz województwa) Jakub Langwiński, Jakub Kuca, Klaudia Walaszek, Dominika Wójcik, Damian Szczepański , Maja Grzegorczyk, Jakub Michalczyk II miejsce kat.klas VI Krystian Grzegorczyk, Karol Górski, Dawid Fus, Hubert Michalczyk, Michał Smyk, Natalia Szewczak, Oliwia Kiełbowicz, Dominika Woźniak.
  • Turniej Rugby Tag z okazji Dni św. Patryka w Krasnymstawie III.2019 - I miejsce Jakub Langwiński, Krystian Grzegorczyk, Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek, Krzysztof Kopyść, Aleksandra Borek, Julia Kiełbus, Dawid Fus, Karol Górski.

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "5 porcji zdrowia" Udział uczniów - praca grupowa
  • XXIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny - "Szumi las" - II etap - Rozstrzygnięcie konkursu 8 lutego 2019 r.
  • XXXV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci I Młodzieży Im. Wandy Chotomskiej(wyniki: 27 V)- Natalia Szewczak.
  • Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag w Warszawie - I miejsce w kat. klas V (najlepsza szkolna drużyna w kat. klas V w Polsce).
  • Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag w Warszawie - I miejsce w kat. klas V (najlepsza szkolna drużyna w kat.klas V w Polsce) Jakub Kuca, Jakub Langwiński, Damian Szczepański, Dominika Wójcik, Klaudia Walaszek, Maja Grzegorczyk, Jakub Michalczyk V miejsce w kat. klas IV Jakub Dziewulski, Krzysztof Kopyść, Michał Wąsik, Aleksandra Borek, Julia Kiełbus,Kacper Uniłowski, Dawid Romańczuk, Jakub Bednarczyk.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

  • Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Moje inspiracje muzyczne” organizowane przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. Im. I .J. Paderewskiego w Nałęczowie III miejsce Martyna Żydek.
  • „Nieskończoność wyobraźni” Dawid Gągoł-praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.

KONKURSY ARCHIDIECEZJALNE:

  • Archidiecezjalny Biblijny Konkurs Plastyczny „Cuda Jezusa w Ewangelii św. Łukasza” II miejsce – Amelia Klej.
Powrót