Tutaj jesteś Gmina Wólka Jednostki organizacyjne Placówki oświatowe Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła...

Placówki oświatowe

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łuszczowie

 

Dyrektor
mgr Magdalena Krystjańczuk

Dane kontaktowe
Łuszczów Drugi 102
20-258 Lublin 62

Telefon
817501177
Fax
817501177

e-mail
spluszczow@wp.pl

strona internetowa
http://spluszczow.superszkolna.pl

REGON 001152344
NIP 7132492699

INFORMACJE DODATKOWE

Sekretariat szkoły  7:30- 15.30
Osoba odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu: Dorota Konopka
 
Oferta szkoły w zakresie zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019

  • Zajęcia logopedyczne w oddziale 5- latków, 6-latków
  • Zajęcia logopedyczne w kl. II, III
  • Zajęcia wyrównawcze w kl. II, III
  • Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego w kl. IV, V, VI
  • Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne w kl. I, III, IV, V, VIII
  • Zajęcia rozwijające uzdolnienia w kl. II
  • Zajęcia zespół wokalnego ,,Muzyczka” w kl. IV-VIII
  • Koło plastyczne w kl. IV
  • Koło historyczne w kl. V
  • Zajęcia Zespołu Tańca Ludowego ,,Łuszczowiacy”
  • Taniec towarzyski dla kl. 0-IV
  • Program MSiT SKS dla kl. IV-VIII
  • Program MSiT ,, Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu- rugby tag” dla kl. III-VI
  • Program Gminy Wólka ,, Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu- piłka nożna, rugby tag” dla kl. IV-VIII

Oferta szkoły w zakresie opieki nad dziećmi:
Świetlica szkolna: 6:30- 16:30

Pedagog szkolny: Izabela Świętochowska
wtorek 8:00- 12:00

Psycholog szkolny: Paulina Staszczak- Janczarek
1 godzina w tygodniu zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej szkoły

Biblioteka szkolna:  Magdalena Latkowska
Poniedziałek
09:05 – 12:00
12:30 – 13:05
 
Wtorek
08:00 – 11:05
11:50 - 12:30
13:50 - 14:05
 
Środa
10:05 – 11:05
11:50 – 12:30
13:00 – 13:50
 
Czwartek
10:45 – 12:45
 
Piątek
09:00 – 11:05
11:50 – 12:05
12:50- 13:30

Szczególne osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2017/2018

  • Gminny Konkurs Recytatorski ,,Jeszcze Polska nie zginęła”- (w kategorii dzieci 5- letnich:
    I miejsce Martynka Rudzka, II miejsce Jakub Tomczak, III miejsce Sebastian Grzegorczyk w kategorii dzieci 6- letnich: I miejsce Jan Fiuta, II miejsce Julia Kuca, III miejsce Amelia Klej, Szymon Sokołowski, wyróżnienie Kaja Madej)

  • Gminny Konkurs Recytatorski ,,Trudne wierszyki łamiące języki” - kategoria 5- latków I miejsce Antoni Bieńko, kategoria 6-latków- II miejsce Szymon Sokołowski, klasa I- II miejsce Natalia Zając, klasa II- I miejsce Krzysztof Kopyść, klasa  III- II miejsce Patrycja Oleszko

  • Konkurs plastyczny organizowany przez KRUS- (I miejsce Julia Grzesiak kl. 0 , II miejsce Nina Bauman kl. I,  III miejsce Antoni Bieńko 5- latki,  wyróżnienie: Szymon Sokołowski, Antonina Kołtunik)

  • VIII Diecezjalny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych w Niemcach- ( I miejsce- dzieci z klas 0-II)

  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" – wyróżnienie w kategorii Żaczek- Lena Tryk

  • V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „PINOKIO W POLSCE. 100 –LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”- III miejsce- Bartłomiej Szewczak, wyróżnienie- Nikola Bilik

  • X edycja Konkursu Piosenki Angielskiej Przedszkolaków „Happy Kids”-I miejsce- Amelia Klej, III miejsce – Sebastian Grzegorczyk.

  • XIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Przyroda w Piosence” w Bełżycach ( Antoni Bieńki, Julia Kuca)

  • VIII wojewódzka  edycja Przeglądu  Piosenki Angielskiej organizowana przez Prywatne Dwujęzyczne Przedszkole Motylek z Lublina: „The Land of Singing Butterflies”- (oddziały przedszkolne)
  • Gminny Konkurs Plastyczny ,,Amory Tureckie 2018”- I miejsce – Michał Wąsik, Dawid Gągoł, Aleksander Szalast , III miejsce- Oliwia Bylina, wyróżnienie- Lena Tryk, Zofia Szewczak, brązowy amor- Julia Woźniak, Natalia Spuz - Szpos, Zofia Szewczak, wyróżnienie- dzieci ze świetlicy

  • VII Gminny Konkurs Ortograficzny ,,Mały Mistrz Ortografii”-I miejsce Andżelika Woś, III miejsce- Lena Tryk

  • Gminny konkurs Plastyczny ,,Piękno przyrody- zauważ je”
  • IV Gminny Konkurs Tańca Współczesnego w Sobianowicach „Taniec – moja pasja”- II miejsce- zespół Smyki (5-latki, 6-latki)

  • VIII Diecezjalny Konkurs Pieśni Religijno – Patriotycznej pod hasłem „Przyszłość Polski zależy od Was i musi od Was zależeć” w Potoczku- wyróżnienie- zespół wokalny ,,Muzyczka"

  • III edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Spacer po Lublinie z ulubionym bohaterem literackim”- nagroda Dominika Woźniak, wyróżnienie- Natalia Wawrzyńczyk

  • VIII Festiwal Piosenki Polskiej- I miejsce zespół wokalny ,,Muzyczka"

  • V Festiwal Kolęd i Pastorałek „Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy”- I miejsce Natalia Wawrzyńczyk

  • V Festiwal Kolęd i Pastorałek „Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy”I miejsce zespół wokalny ,,Muzyczka"

  •  VIII Diecezjalny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych w Niemcach- I miejsce oddziały przedszkolne( 5-latki, 6-latki)

  • I Gminny Konkurs Plastyczny „Anioł bożonarodzeniowy” II miejsce- Malwina Fus, wyróżnienie- Aleksandra Borek, Lena Tryk, Aleksander Szalast

  • III Bystrzyckie Spotkanie ze Sztuką- II miejsce Oliwia Grzegorczyk

  • III Bystrzyckie Spotkanie ze Sztuką- wyróżnienie- Kacper Woźniak

  • Gminny konkurs ,,Gmina Wólka w przyszłości" nagroda w dziedzinie literatura -Martynka Wójcik, Natalia Szewczak

  • IV Archidiecezjalny Konkurs Recytatorski- III miejsce Martyna Żydek

  • IV Archidiecezjalny Konkurs Recytatorski- I miejsce Natalia Szewczak

  • II Festiwal Piosenki Patriotycznej organizowany przez fundację "Biała Róża" soliści- I miejsce- Natalia Wawrzyńczyk

  • II Festiwal Piosenki Patriotycznej organizowany przez fundację "Biała Róża" II miejsce- zespół wokalny "Muzyczka"

  • Udział w finale powiatowym w Bełżycach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej chłopców
    ”Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”, uczniowie klas IV-V – V miejsce

  • Gminne zawody sportowe w piłce ręcznej w Pliszczynie, I miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców

  • Gminne zawody sportowe w tenisie stołowym w Pliszczynie, w kategorii chłopców klas starszych I miejsce Filip Jakubiec, II miejsce Jakub Kiełbus, IV Norbert Brześciński; w kategorii dziewcząt klas starszych I miejsce Oliwia Grzegorczyk, II miejsce Natalia Wawrzyńczyk, III miejsce Wiktoria Śnioch; w kategorii młodszej dziewcząt I Dominika Woźniak, wśród chłopców I miejsce Jakub Kuca, II miejsce Jakub Langwiński, IV Krystian Grzegorczyk

  • Szkolna Liga Rugby Tag w Lublinie – turniej eliminacyjny, I miejsce w kategorii klas IV, II miejsce w kategorii klas V, II miejsce w kategorii klas VI, awans wszystkich trzech drużyn do turnieju finałowego Mistrzostw Województwa w Rugby Tag,

  • Finał Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Szkolnej Ligi Rugby Tag w Lublinie, I miejsce Mistrzostwo województwa w kategorii klas IV oraz II miejsce i wicemistrzostwo województwa w kategorii klas VI, IV miejsce w kategorii klas V

  • Finał Ogólnopolski Szkolnej Ligi Rugby Tag w Łodzi, II miejsce wicemistrzostwo Polski w kategorii klas IV

  • Wojewódzki Turniej Rugby Tag z Okazji Dni Św.Patryka w Krasnymstawie, I miejsce

  • Gminne zawody w siatkówce w Pliszczynie, I miejsce chłopców , II miejsce dziewcząt

  • Turniej eliminacyjny Szkolnej Ligi Rugby Tag w Lublinie, I miejsce w kategorii klas VI, I miejsce
    w kategorii klas V, I miejsce w kategorii klas IV, awans wszystkich trzech drużyn do turnieju finałowego Mistrzostw Województwa w Rugby Tag,

  • Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Szkolnej Ligi Rugby Tag w Lublinie, I miejsce w kategorii klas IV, II miejsce wicemistrzostwo województwa w kategorii klas VI, III miejsce kategorii klas V,

  • Finał Ogólnopolski Szkolnej Ligi Rugby Tag w Gdańsku, I miejsce Mistrzostwo Polski w kategorii klas IV

  • Gminny Turniej piłki nożnej chłopców klas VI-VII w Turce(oś. Borek), I miejsce
Powrót