Tutaj jesteś Aktualności Razem bezpieczniej Przechodzimy bezpiecznie Spotkanie pt. „Świeć przykładem”

PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE

Spotkanie pt. „Świeć przykładem”

Spotkanie pt. „Świeć przykładem”

28.11.2017
W niedzielę 26 listopada br. na osiedlu Borek odbyło się spotkanie profilaktyczno- prewencyjne z policją. Nasi mali mieszkańcy zwiedzali radiowóz policyjny, a następnie wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach o bezpieczeństwie na drodze pt. „Świeć przykładem”.

Praktyczną część spotkania prowadziły Panie Iwona Cichocka i Jolanta Wąsowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. W imieniu Wójta Gminy Wólka głos zabrała Pani Emilia Sikorska – kierownik Referatu Promocji Urzędu Gminy Wólka. Pani Emilia, nawiązując do tematyki spotkania, omówiła działania projektu, dzięki któremu na Osiedlu Borek zostały poziomo i pionowo oznaczone przejścia dla pieszych. Poinformowała uczestników, o działaniach projektu „PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na Osiedlu Borek w gminie Wólka”, realizowanego w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”. Podczas spotkania każdy ze słuchaczy otrzymał odblaski, dzięki którym będzie bardziej widoczny na drodze.

 

Logówki

Projekt „PRZECHODZIMY BEZPIECZNIE - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na Osiedlu Borek w gminie Wólka” został dofinansowany w 2017r. z rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

 

Powrót