Tutaj jesteś Aktualności Razem bezpieczniej Akademia bezpieczeństwa Zapraszamy dzieci i młodzież...

Aktualności - Akademia bezpieczeństwa

Zapraszamy dzieci i młodzież zamieszkujące na terenie Gminy Wólka  do udziału w imprezie "Młodzi ze Świętym Mikołajem na rzecz bezpieczeństwa", która odbędzie się już 11 grudnia 2016r. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Pliszczynie.

Zapraszamy dzieci i młodzież zamieszkujące na terenie Gminy Wólka do udziału w imprezie "Młodzi ze Świętym Mikołajem na rzecz bezpieczeństwa", która odbędzie się już 11 grudnia 2016r. w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Pliszczynie.

01.12.2016
UWAGA! Startujemy o 13.00 koncertem uczestników konkursu muzycznego "Żyj aktywnie, nie ulegaj i walcz z nałogami". Rozstrzygnięte zostaną również pozostałe kategorie konkursowe: plastyczny i fotograficzny.

Podczas oczekiwania na przybycie Św. Mikołaja gwarantujemy świetną zabawę z animatorami, gry i konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST BEZPŁATNY!!! 

Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, która dostępna poniżej. Kartę należy dostarczyć do Urzędu Gminy Wólka (pok. 26, II piętro) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.12.2016r. do godz. 15:30.

Godziny imprezy: 13:00- 17:00

Podczas imprezy będzie można obejrzeć wystawę wszystkich prac zgłoszonych na konkurs "Żyj aktywnie, nie ulegaj i walcz z nałogami".


Podczas spotkania odbędzie się gminny finał akcji „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Przynieście ze sobą coś słodkiego- przekażemy potrzebującym dzieciom. 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE. LICZBA  MIEJSC OGRANICZONA- DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

 

 

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy Wólka

Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin 62, pok. 26

Tel. 81 751 00 60, wew. 36

e-mail: emilia.sikorska@wolka.pl

 

Załacznik: 

Karta zgłoszenia [doc, 891KB]

 

Powrót