Tutaj jesteś Aktualności Odnawialne Źródła Energii Odnawialne Źródła Energii - ANKIETY

Aktualności - Odnawialne Źródła Energii

Odnawialne Źródła Energii - ANKIETY

Odnawialne Źródła Energii - ANKIETY

26.02.2016
Ankiety będą przyjmowane w dniach od 29 lutego 2016 r. do 04 marca 2016 r. W budynku Urzędu Gminy Wólka w pokoju nr 6 na parterze w godzinach od 8:00 do 15:00. O przyznaniu dofinansowania będzie decydować kolejność składanych wniosków.

Uprzejmie informujemy, że Gmina Wólka zamierza podjąć starania o pozyskanie środków na realizację działań z zakresu odnawialnych źródeł energii. W związku z  tym prosimy o wypełnienie ankiety zawierającej informacje o możliwych do zainstalowania odnawialnych źródłach energii. 

Ankietę można pobrać w Urzędzie Gminy 

UWAGA: Złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji inwestycji. Realizacja możliwa jest wyłącznie w przypadku uzyskania środków unijnych.

WAŻNE: Informujemy, że ankiety składane do poprzedniego naboru na odnawialne źródła energii z perspektywy finansowej 2007-2013  są nieaktualne i nie będą brane pod uwagę przy bieżącym naborze.

 

REGULAMIN NABORU WNIOSKÓWW RAMACH PROJEKTU Z ZAKRESU ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII PLANOWANEGO DO REALIZACJI PRZEZ GMINĘ WÓLKA W RAMACH DZIAŁANIA 4.1. WSPARCIE WYKORZYSTANIA OZE W LATACH 2016 -2018

 

KOLEKTORY SŁONECZNE

 

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

 

POMPY CIEPŁA

 

KOTŁY NA BIOMASĘ

 

 

Powrót