Tutaj jesteś Aktualności Ograniczenia wykonywania zadań przez...

Aktualności

Ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Gminy Wólka oraz OPS w Wólce

Ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Gminy Wólka oraz OPS w Wólce

16.03.2020
W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Wójt Gminy Wólka oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Wólce wydali Zarządzenia w sprawie ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Gminy Wólka oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Wólce.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą telefoniczną, pocztową, pocztą elektroniczną oraz poprzez skrzynkę podawczą EPUAP.

Tylko w sytuacjach wyjątkowych dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesanta przez pracownika Urzędu Gminy oraz OPS w Wólce. W tej sytuacji bardzo prosimy, aby dzwonili Państwo przy użyciu DOMOFONU, który jest umieszczony w przedsionku urzędu.
 
Korespondencję, którą chcecie Państwo przekazać do Urzędu Gminy Wólka oraz do OPS w Wólce, należy pozostawić w urnie znajdującej się w przedsionku urzędu.
 
Ponadto informujemy, iż w Urzędzie Stanu Cywilnego będzie realizowane sporządzanie aktu zgonu, aktu urodzenia oraz wydawanie dowodu osobistego dla osoby pełnoletniej, której dowód osobisty utracił termin ważności. Od dnia 16 marca do odwołania USC mieści się na parterze przy wejściu głównym. Wszystkie sprawy urzędowe, w tym wnioski i pisma prosimy kierować drogą elektroniczną za pośrednictwem EPUAP.
Wszelkie instrukcje dostępne na stronie gov.pl w zakładce DLA OBYWATELA.
 
Bardzo prosimy o wyrozumiałość.
 

Kierownik OPS w Wólce

/-/ Anna Modrzejewska

Kierownik USC w Wólce

/-/ Ewa Flis

Sekretarz Gminy Wólka

/-/ Anna Kruk

 
Załączniki:
 
Powrót