Tutaj jesteś Aktualności Rozkład jazdy przewozów gminnych na...

Aktualności

Rozkład jazdy przewozów gminnych na linii Turka (os. Borek) – Łuszczów Pierwszy- Łuszczów Drugi- Turka (os. Borek)

Rozkład jazdy przewozów gminnych na linii Turka (os. Borek) – Łuszczów Pierwszy- Łuszczów Drugi- Turka (os. Borek)

04.12.2019

Przystanek

Km

Godziny Odjazdu

Turka - os. Borek

0

5.45

8.15

12.30

15.00

16.00

Turka – Dębowa 02

0,9

5.47

8.17

12.32

15.02

16.02

Turka 82 – 0080-02

1,6

5.49

8.19

12.34

15.04

16.04

Turka 82 – 0088-02

3,1

5.51

8.21

12.36

15.06

16.06

Turka 82 – 0104-02

5,0

5.55

8.25

12.40

15.10

16.10

Łuszczów 82 – 0114-02

6,0

5.57

8.27

12.42

15.12

16.12

Łuszczów Pierwszy 82 0126-02

7,1

5.59

8.29

12.44

15.14

16.14

Łuszczów Pierwszy 0+450

7,7

6.00

8.30

12.45

15.15

16.15

Łuszczów Pierwszy 1+000

8,4

6.01

8.31

12.46

15.14

16.16

105189L (masarnia – str. Prawa)

10,4

6.05

8.35

12.50

15.20

16.20

105189L (masarnia – str. Lewa)

10,5

6.06

8.36

12.51

15.21

16.21

Łuszczów Pierwszy (szkoła)

12,6

6.10

8.40

12.55

15.25

16.25

Łuszczów Drugi 3+600

14,9

6.13

8.43

12.58

15.28

16.28

Łuszczów Drugi 3+500

15,0

6.14

8.44

12.59

15.29

16.29

Łuszczów Pierwszy 106114L (Tartaczna)

18,0

6.19

8.49

13.04

15.34

16.34

Łuszczów 82-0112-01

20,0

6.21

8.51

13.06

15.36

16.36

Turka 82 – 0102-01

21,0

6.23

8.53

13.08

15.38

16.38

Turka 82 – 0087-01

22,5

6.26

8.56

13.11

15.41

16.41

Turka 82 – 0081-01

23,2

6.28

8.58

13.13

15.43

16.43

Turka- Dębowa 01

24,3

6.30

9.00

13.15

15.45

16.45

Turka - os. Borek

25,0

6.32

9.02

13.17

15.47

16.47

Powrót