Tutaj jesteś Aktualności Najpiękniejsza Posesja Powiatu...

Aktualności

Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

16.07.2019
Starostwo Powiatowe w Lublinie wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie organizuje konkurs pt. „Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego”, którego celem jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu posesji naszego Powiatu, zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku mieszkańcom oraz propagowanie działań proekologicznych.  
Komisja konkursowa dokona wyboru trzech najładniejszych posesji w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) i zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, a ich właściciele otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce - 2 000 zł; II miejsce- 1 500 zł, III miejsce- 1 000 zł) oraz pamiątkowe tablice. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają wyróżnienia w postaci dyplomów okolicznościowych oraz nagrody pieniężne w wysokości 100 zł.
 
Oficjalne wręczenie nagród nastąpi w dniu 8 września 2019 r. podczas dożynek powiatowych w Radawcu Dużym.
 
Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w w/w konkursie, bardzo prosimy o przekazanie wypełnionej karty (do pobrania poniżej) do Urzędu Gminy Wólka, Jakubowice Murowane 8 (pok. nr 13, I piętro) w terminie do dnia 24 lipca 2019 r. włącznie. Z uwagi na fakt, iż do konkursu Wójt Gminy może zgłosić jedynie po jednej posesji z każdej kategorii, ze zgłoszonych posesji komisyjnie zostanie wybrana najpiękniejsza posesja z każdej kategorii.
 
Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej.
 
Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie!!! Jest do doskonała okazja do pokazania walorów estetycznych i ekologicznych Naszej Gminy.
 
Przypominamy Państwu, że dwa lata temu pierwsze miejsce natomiast w zeszłym roku drugie miejsce zdobyły posesje z terenu naszej gminy, więc okazuje się, ze warto powalczyć o wygraną.
 
Więcej informacji można uzyskać osobiście w pok. nr 13, telefonicznie pod numerem 81 478 17 69 bądź mailowo: emilia.sikorska@wolka.pl).
Powrót