Tutaj jesteś Aktualności Formy finansowania działalności...

Aktualności

Formy finansowania działalności gospodarczej oraz zatrudnianie cudzoziemców w Polsce

Formy finansowania działalności gospodarczej oraz zatrudnianie cudzoziemców w Polsce

21.05.2019
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” zaprasza do bezpłatnego udziału w spotkaniu informacyjno-warsztatowym pt. „Formy finansowania działalności gospodarczej oraz zatrudnianie cudzoziemców w Polsce”, które odbędzie się w dniu 27-05-2019 r. o godz. 10:00 w siedzibie Fundacji OIC Poland przy ul. Gospodarczej 26 w Lublinie.
Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania lub preferencyjnej pożyczki na otwarcie lub rozwój firmy. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią Państwu przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji OIC Poland oraz Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie.
 
Na spotkaniu również zostaną Państwu przedstawione kwestie związane z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce.
 
Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 maja 2019 r. pod numerem telefonu 81 710 46 30 lub na adres e-mail: sekretariat@oic.lublin.pl
 
Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.
 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Powrót