Tutaj jesteś Aktualności Planowane wyłączenia energii...

Aktualności

Planowane wyłączenia energii elektrycznej

Planowane wyłączenia energii elektrycznej

17.01.2019
Lublin - Lublin -Teren
Data RozpoczęciaData zakończeniaGodzinyObszarStacja

2019-01-16 08:00

2019-01-16 16:00

8

Sobianowice

Sobianowice 6

2019-01-16 08:00

2019-01-16 15:00

7

Oleśniki

Oleśniki 6

2019-01-16 08:00

2018-12-27 15:00

7

Kolechowice

Kolechowice 8

2019-01-16 08:00

2019-01-16 15:00

7

Skrzynice Pierwsze

Skrzynice 3

2019-01-16 08:00

2019-01-16 15:00

7

Częstoborowice

Częstoborowice 2

2019-01-16 08:00

2019-01-16 13:00

5

Anielówka

Anielówka 2

2019-01-16 11:00

2019-01-16 15:00

4

Meszno

Meszno 3

2019-01-17 08:00

2019-01-17 11:00

3

Łuszczów Pierwszy

Łuszczów 1

2019-01-17 08:00

2019-01-17 15:00

7

Panieńszczyzna

Panieńszczyzna 5

2019-01-17 08:00

2019-01-17 10:00

2

Łucka

Łucka 2, 3, SZOR, ELMAZ

(Podłączenie agregatów)

2019-01-17 08:00

2019-01-17 15:00

7

Jabłonna Druga

Jabłonna 4

2019-01-17 08:00

2019-01-17 14:00

6

Natalin

Natalin 1

2019-01-17 09:00

2019-01-17 11:00

2

Kalinówka

Kalinówka RSOP (dotyczy ZK nr RSOP/4/8)

2019-01-17 10:00

2019-01-17 13:00

3

Witaniów

Witaniów 2

2019-01-17 11:00

2019-01-17 15:00

4

Wola Blizocka

Wola Blizocka 1

2019-01-17 15:00

2019-01-17 16:00

1

Łucka

Łucka 2, 3, SZOR, ELMAZ (Odłączenie agregatów)

2019-01-18 08:00

2019-01-18 14:00

6

Izdebno

Izdebno Hydrofornia

2019-01-18 08:00

2019-01-18 15:00

7

Nasutów

Nasutów 18

2019-01-18 08:00

2019-01-18 14:00

6

Stoczek-Kolonia

Stoczek-Kolonia 1

2019-01-18 08:00

2019-01-18 10:00

2

Stoczek

Stoczek-Kolonia

Stoczek Kolonia 2, Stoczek 3, 4

(Rozmostkowanie linii)

2019-01-18 08:00

2019-01-18 15:00

7

Boniewo

Boniewo 2

2019-01-18 08:00

2019-01-18 14:00

6

Wypnicha

Wypnicha 3

2019-01-18 13:00

2019-01-18 14:00

1

Stoczek

Stoczek-Kolonia

Stoczek Kolonia 2, Stoczek 3, 4

(Mostkowanie linii)

2019-01-21 08:00

2019-01-21 10:00

2

Zawadów

Jasieniec

Jasieniec 1, 2, 3, Wodociąg, Kamionka 2

2019-01-21 08:00

2019-01-21 14:00

6

Świdnik

  • ul. Piasecka
  • ul. Sosnowa
  • ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Świdnik ST-92

2019-01-21 08:00

 

2019-01-21 15:00

 

7

Nowodwór

Nowodwór 2

2019-01-21 08:00

2019-01-21 15:00

7  

Biskupice

 

Biskupice 1

 

2019-01-21 15:00

 

2019-01-21 16:00

 1  

Zawadów

Jasieniec

 

Jasieniec 1, 2, 3, Wodociąg, Kamionka 2

 

2019-01-22 08:00

 

2019-01-22 10:00

 2  

Ciechanki Łęczyńskie

Ciechanki

 

Ciechanki PKKFT, 2, Ciechanki Łańcuchowskie 1, 2, KR

 

2019-01-22 08:00

 

2019-01-22 14:00

 6  

Kalinówka

 

Kalinówka RSOP

dotyczy ZK RSOP/4/2

 

2019-01-22 08:00

 

2019-01-22 14:00

 6  

Izdebno

 

Izdebno Hydrofornia

 

2019-01-22 08:00

 

2019-01-22 15:00

 7  

Panieńszczyzna

  • ul. Lubelska
  • ul. Przechodnia
  • ul. Legionistów
  • al. Warszawska
 

ST Jastków

 

2019-01-22 08:00

 

2019-01-22 15:00

 7  

Biskupice

 

Biskupice 2

 

2019-01-22 09:00

 

2019-01-22 13:00

 4  

Dąbrowa

 

Dąbrowa

 

2019-01-22 15:00

 

2019-01-22 16:00

 1  

Ciechanki Łęczyńskie

 

Ciechanki PKKFT, 2, Ciechanki Łańcuchowskie 1, 2, KR

 

2019-01-23 08:00

 11  3

Wólka Bielecka

 

Wólka Bielecka 1

 

2019-01-23 08:00

 

2019-01-23 10:00

 2  

Szpica

Zawadów

Dąbrowa

Wólka Bielecka

 

Wólka Bielecka 2, Dąbrowa, Kamionka 1, Szpica 3, Zawadów, 2, 3

 

2019-01-23 08:00

 

2019-01-23 15:00

 7  

Majdan Krasieniński

 

Majdan Krasieniński ST-2

 

2019-01-23 08:00

 

2019-01-23 15:00

 7  

Biskupice

 

Biskupice 3

 

2019-01-23 09:00

 

2019-01-23 14:00

 5  

Zezulin Niższy

Zezulin 1

 

2019-01-23 15:00

 

2019-01-23 16:00

 1  

Szpica

Zawadów

Dąbrowa

Wólka Bielecka

 

Wólka Bielecka 1, 2, Dąbrowa, Kamionka 1, Szpica 3, Zawadów, 2, 3

 

2019-01-24 08:00

 

2019-01-24 14:00

 6  

Kozice Dolne-Kolonia

 

Kozice Dolne-Kolonia 2

 

2019-01-24 08:00

 

2019-01-24 10:00

 2  

Kozice Dolne-Kolonia

Stefanówka

 

Kozice Dolne Kolonia 3, Stefanówka 1, 2

(Rozmostkowanie linii)

2019-01-24 08:00

2019-01-24 14:00

 6

Oleśniki

 

Oleśniki 6

 

2019-01-24 08:00

 

2019-01-24 15:00

 7  

Niedźwiada

 

Niedźwiada 4

 

2019-01-24 08:00

 

2019-01-24 15:00

 7  

Majdan Kozic Dolnych

Majdan Kozic Dolnych

 

2019-01-24 10:00

 

2019-01-24 14:00

 4

Jagodno

 

Jagodno 5

 

2019-01-24 13:00

 

2019-01-24 14:00

 

1

 

Kozice Dolne-Kolonia

Stefanówka

 

Kozice Dolne Kolonia 3, Stefanówka 1, 2

 

2019-01-25 08:00

 

2019-01-25 15:00

7  

Majdan Krasieniński

 

Majdan Krasieniński 4

 

2019-01-25 08:00

 

2019-01-25 15:00

 7  Częstoborowice Częstoborowice 2
Powrót