Tutaj jesteś Aktualności Goście z Ukrainy z wizytą u Pana Wójta

Aktualności

Goście z Ukrainy z wizytą u Pana Wójta

Goście z Ukrainy z wizytą u Pana Wójta

12.12.2018
7 grudnia Wójta Gminy Wólka Pana Edwina Gortata odwiedziła delegacja z Ukrainy, która przyjechała do Polski na wizytę studyjną.

W pierwszej części spotkania goście wraz z Panem Wójtem odwiedzili przedsiębiorców działających na terenie naszej gminy- Firmę LADROS s.c. A.Lewczyk, A.Lewczyk w  Łuszczowie Drugim oraz PPHU SIMBA L. i R. Sim. Podczas spotkania odbyła się prezentacja firmy, zwiedzanie zakładu oraz dyskusyjna dotycząca różnych tematów wybranych przez uczestników.

Na spotkaniu w sali konferencyjnej  Pan Wójt przedstawił gościom naszą gminę w zakresie m. in. uwarunkowań demograficznych, terytorium, walorów turystycznych, sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, sieci dróg, gospodarki odpadami, budżetu gminy, głównych kierunków rozwoju, czy też podejmowanych inwestycji, w tym dotyczących odnawialnych źródeł energii. Przedstawiona tematyka  spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców, o czym świadczyły zadawane pytania i zagorzała dyskusja.

Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Lewczykowi oraz Państwu Leontynie i Ryszardowi Sim za przyjęcie delegacji i prezentację struktury i profilu działalności ich firm, które funkcjonują na terenie gminy Wólka.

Powrót