Tutaj jesteś Aktualności Święto Plonów Gminy Wólka

Aktualności

Święto Plonów Gminy Wólka

Święto Plonów Gminy Wólka

06.09.2018
Zapraszamy!

Szanowni Państwo,
W imieniu swoim, Rady Gminy Wólka oraz Społeczności wsi Pliszczyn, serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszej gminy na „Święto Plonów Gminy Wólka 2018”, które odbędzie się dnia 9 września 2018 r.

Uroczystości dożynkowe od wielu lat zakorzenione są w tradycji i kulturze naszej gminy. Jest to niewątpliwie czas radości ze wspaniałych owoców pracy rąk ludzkich, dziękczynienia za nasz chleb powszedni, podziękowania za wytrwałą, odpowiedzialną i ciężką pracę naszych rolników, jak również jest to okazja do wspólnego świętowania i integracji naszej społeczności lokalnej. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, z których będą mogli skorzystać zarówno starsi, jak i najmłodsi mieszkańcy naszej gminy.  Szczegółowy program uroczystości na plakacie.

Zapraszam do wspólnego świętowania!

Wójt Gminy Wólka
 
mgr Edwin Gortat
 
Plakat
Powrót