Tutaj jesteś Aktualności Wólka News - Nr 1(3)2018

Aktualności

Wólka News - Nr 1(3)2018

Wólka News - Nr 1(3)2018

26.03.2018
W numerze między innymi: Planowane inwestycje na terenie gminy Wólka w 2018 r., Rondo na Borku coraz bliżej realizacji, Rekordowo wysoki budżet gminy Wólka na 2018 r., Mieszkaniec naszej gminy WICEMISTRZEM POLSKI!!!, Być Kobietą-odkryjmy jej piękno, zadbajmy o zdrowie…

Szanowni Państwo,

Oddaję na Państwa ręce kolejne wydanie naszego lokalnego czasopisma. Żywię ogromną nadzieję, że wszystkie zawarte w nim informacje znajdą w Państwa oczach uznanie, a przede wszystkim sprawią, iż Wasza wiedza na temat działalności gminy Wólka zostanie poszerzona, a ciekawość w sprawach Państwa interesujących przynajmniej po części zaspokojona. Jestem usatysfakcjonowany, że nasz periodyk cieszy się Państwa zainteresowaniem i dochodzi do mnie na jego temat wiele pozytywnych opinii.

W tym, już trzecim, numerze znajdziecie Państwo informacje z zakresu inwestycji, edukacji, sportu, kultury, pomocy społecznej i inne, które z punktu widzenia zespołu redakcyjnego i mojego mają istotne znaczenie w funkcjonowaniu naszej jednostki samorządu terytorialnego. Muszę w tym miejscu zaznaczyć, że informacje te stanowią tylko część działalności naszej gminy.

Aktualny numer "Wólka News" w wersji papierowej dostępny jest w Urzędzie Gminy Wólka, pok. nr 13, I piętro. Życzę Państwu miłej lektury.

 

Wójt Gminy Wólka
Edwin Gortat
 
 

Plakat

 

Powrót