Tutaj jesteś Aktualności Być Kobietą-odkryjmy jej piękno,...

Aktualności

Być Kobietą-odkryjmy jej piękno, zadbajmy o zdrowie…

Być Kobietą-odkryjmy jej piękno, zadbajmy o zdrowie…

13.03.2018
8 marca o godz. 17:00 Restauracja Gościniec w Wólce po brzegi wypełniła się mieszkankami gminy Wólka, a to wszystko za sprawą organizowanego w tym dniu przez Wójta Gminy Wólka Pana Edwina Gortata Gminnego Dnia Kobiet pod hasłem „Być Kobietą-odkryjmy jej piękno, zadbajmy o zdrowie…”.

Spotkanie otworzył Pan Wójt, który złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i podziękował za aktywne uczestnictwo w życiu gminy. Na wszystkie Panie czekała niespodzianka - każda przedstawicielka płci pięknej z rąk Pan Wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy Wólka Pana Józefa Madonia otrzymała pięknego tulipana jako wyraz sympatii, podziękowania oraz życzliwości dla mieszkanek naszej gminy.

Po życzeniach przyszedł czas na jakże ważne zagadnienia związane z naszym zdrowiem i działaniami profilaktycznymi, jakie należy podejmować, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe. Blok tematyczny Szlachetne zdrowie… poprowadzili specjaliści z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie - Pani Renata Burdach oraz Pan Mirosław Gola, za co im serdecznie dziękujemy.

W kolejnej części spotkania Pani Małgorzata Matysiak, psycholog wizerunku oraz właścicielka AESTHETIC Szkoły Wizażu i Stylizacji przybliżyła Paniom obowiązujące w tym sezonie wiosennym trendy w makijażu.

Po prezentacjach przyszedł czas na występ Kabaretu Świerszczychrząszcz. Panowie dostarczyli zgromadzonym ogromną dawkę dobrego humoru, a największym podziękowaniem za znakomity występ były gromkie oklaski.

Ostatnim punktem programu był „upominkowy zawrót głowy”. Pan Wójt zadbał o to, aby każda z Pań otrzymała coś „dla ciała”, czyli vouchery przekazane przez salony kosmetyczne, fryzjerskie, siłownie, spa, kluby sportowe…

Poza atrakcjami zapewnionymi w formie występów i prezentacji, uczestniczki spotkania mogły korzystać z oferty stoisk- Panie z AESTHETIC Szkoły Wizażu i Stylizacji po raz kolejny służyły poradą oraz wykonywały profesjonalny makijaż, Pracownicy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej służyli m.in. poradami w zakresie profilaktyki nowotworowej, Przedstawicielka Firmy Mary Key wykonywała zabiegi pielęgnacji dłoni czy też udzielała lekcji makijażu, natomiast na stoisku przygotowanym przesz Klub GetGym można było wykonać analizę składu ciała na urządzeniu TANITA oraz skorzystać z masażu dłoni, karku, głowy. W tym roku była z nami właścicielka Firmy Zanka, która na stoisku zaprezentowała wykonywaną ręcznie biżuterią srebrną z kryształami Swarovski.

Wszystkim Paniom dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór- taka ilość uczestniczek tradycyjnego marcowego spotkania świadczy o coraz większej aktywności Pań w życiu gminy i niezmiernie ważnej pracy na rzecz jej rozwoju. Przedstawicielom poszczególnych firm dziękujemy za nieocenioną pomoc w przygotowaniu spotkania- Wasze wsparcie sprawiło, że mogliśmy naszym Paniom zapewnić tak wiele atrakcji w tak pięknej i uroczystej scenerii.Firmy, które wsparły przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Kobiet:

Powrót