Tutaj jesteś Aktualności III Międzynarodowy Festiwal – Konkurs...

Aktualności

III Międzynarodowy Festiwal – Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży pod nazwą  - DZIECI PLANETY

III Międzynarodowy Festiwal – Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży pod nazwą - DZIECI PLANETY

31.01.2018
Informujemy, że w dniach od 27 kwietnia do 1 maja 2018 r. odbędzie się w Brześciu (Białoruś) III Międzynarodowy Festiwal-Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży pod nazwą „DZIECI PLANETY”.

Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Społeczne ”BLAGOTVORITELNOST DETIAM”.

Działający w ramach Festiwalu międzynarodowy projekt artystyczny „DZIECI PLANETY” umożliwił w 2017 r. uczestnikom udział w masowych imprezach kulturalnych w Holandii, Niemczech, Polsce i Białorusi. W ramach tego projektu jego uczestnicy prezentowali bogactwo, oryginalność i najlepsze tradycje kultur swoich krajów a jednocześnie poznawali kultury innych narodów. Programy imprez realizowanych w ramach projektu „DZIECI PLANETY” obejmują występy zespołów folklorystycznych, teatralnych, muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kursy mistrzowskie, programy cyrkowe i choreograficzne.

Programy imprez realizowanych w ramach  projektu ,,DZIЕСI PLANЕTY” obejmują występy najlepszych  zespołów folklorystycznych, teatralnych i muzycznych, wystawy rękodzieła artystycznego, kursy mistrzowskie, programy cyrkowe  i choreograficzne.

Międzynarodowy festiwal i art-projekt  ,,DZIЕСI PLANЕTY”  to święto różnorodnych  kultur, okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń, a także umacniania współpracy  kulturalnej jako najlepszej płaszczyzny  porozumienia między młodymi pokoleniami.

Szczegółowe informacje na stronie www.chtoch.org.

 

Powrót