Aktualności

Gmina Wólka bierze udział w konkursie pt. „Warto bezgotówkowo”. Wygrana w konkursie jest w Państwa rękach - do wygrania atrakcyjne nagrody!!!

Gmina Wólka bierze udział w konkursie pt. „Warto bezgotówkowo”. Wygrana w konkursie jest w Państwa rękach - do wygrania atrakcyjne nagrody!!!

01.02.2018
Przypominamy Państwu, iż gmina Wólka przystąpiła do konkursu pt. „Warto bezgotówkowo” promującego płatności bezgotówkowe w urzędach. Wygrana w konkursie jest oczywiści w Państwa rękach, gdyż zwycięskie urzędy zostaną wyłonione na podstawie porównania wskaźnika udziału płatności bezgotówkowych zrealizowanych w terminalach POS i WebPOS Paybynet w ogólnej liczbie wykonanych transakcji na rzecz urzędu (gotówkowych i bezgotówkowych) w czasie trwania konkursu, czyli do 31 marca 2018r.

 

 

 

Gorąco zatem zachęcamy Państwa do regulowania należności w drodze bezgotówkowej, czyli z wykorzystaniem kart płatniczych czy też urządzeń mobilnych, gdyż dla pierwszych pięciu jednostek z najlepszym wynikiem organizator konkursu (Krajowa Izba Rozliczeniowa S. A. z siedzibą w Warszawie) przewidział cenne nagrody.

 

NAGRODY W KONKURSIE:

https://www.kir.pl/administracja/program-bezgotowkowy-dla-urzedow/konkurs-dla-urzedow/nagrody-w-konkursie/

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.kir.pl/administracja/program-bezgotowkowy-dla-urzedow/konkurs-dla-urzedow/

oraz w Regulaminie Konkursu:

Regulamin Konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [131.63 KB]

 

Plakat

 

Powrót