Tutaj jesteś Aktualności Wigilia środowiska harcerskiego

Aktualności

Wigilia środowiska harcerskiego

Wigilia środowiska harcerskiego

29.12.2017
W dniu 22 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Pliszczynie odbyła się Wigilia środowiska harcerskiego działającego na terenie gminy Wólka i okolic.

Uczestnikami tej pięknej uroczystości byli oczywiście harcerze, zuchy, ich rodzice, sympatycy oraz przyjaciele. W spotkaniu wziął udział również Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat, który złożył środowisku harcerskiemu oraz zgromadzonym gościom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku owocnej współpracy oraz dalszych sukcesów w podejmowanych inicjatywach na rzecz społeczności lokalnej.

Kolacji wigilijnej towarzyszyły jasełka w wykonaniu harcerzy oraz wspólne śpiewanie kolęd, po których zgromadzeni przełamali się opłatkiem składając płynące prosto z serca życzenia. Wieczór wigilijny przebiegał w ciepłej i świątecznej atmosferze przy obficie zastawionych stołach, na których zagościły tradycyjne wigilijne potrawy przygotowane przez uczestników spotkania.

Dziękujemy Harcerzom za przygotowanie tak pięknej uroczystości, a Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Pliszczynie za udostępnienia miejsca, w którym to spotkanie mogło się odbyć.

 

 

 

Powrót