Tutaj jesteś Aktualności Mieszkańcy naszej gminy pozytywnie...

Aktualności

Mieszkańcy naszej gminy pozytywnie nakręceni

Mieszkańcy naszej gminy pozytywnie nakręceni

27.10.2017
Dziękujemy naszym Mieszkańcom, iż przy załatwianiu spraw urzędowych stale przynoszą do Urzędu Gminy nakrętki. Informujemy, iż w tym tygodniu przekazaliśmy 4 worki nakrętek do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc, a szczególnie chorym dzieciom, które są podopiecznymi hospicjum. Zbieramy nakrętki z produktów spożywczych: napoje, kawa (bez papierków) oraz środków chemicznych.

Nakrętki można zostawić w oznaczonych pojemnikach ustawionych na każdym piętrze w Urzędzie Gminy. Pamiętajmy, iż każda plastikowa nakrętka jest bardzo cenna!

Nie wyrzucaj nakrętek, przyłącz się do akcji i zbieraj razem z nami!

Powrót