Tutaj jesteś Aktualności Nowa gazetka gminna "Wólka News"

Aktualności

Nowa gazetka gminna "Wólka News"

Nowa gazetka gminna "Wólka News"

18.09.2017
Z ogromną przyjemnością przekazuję na Państwa ręce pierwszy numer czasopisma Gminy Wólka, które od teraz systematycznie będzie się ukazywało na terenie naszej małej ojczyzny, stanowiąc z pewnością cenne uzupełnienie dotychczasowego sposobu komunikacji z mieszkańcami. Z racji tego, iż jest to pierwsze wydanie, a gmina przecież funkcjonuje stale i nieprzerwanie od wielu lat, nie sposób było przedstawić w nim wszystkie informacje, które chciałbym, aby do Państwa dotarły. Dlatego też, pozwólcie Państwo, iż kolejne numery będą systematycznie uzupełniały istotne, z mojego, ale mam nadzieję, że również Waszego punktu widzenia sprawy.

Chciałbym, aby nasz periodyk, oprócz udoskonalenia komunikacji na terenie gminy, był również dla Państwa źródłem cennych informacji oraz wyrazem przejrzystości i uczciwości działań ustawowych organów gminy, pracowników urzędu oraz jednostek organizacyjnych. Żywię głęboką nadzieję, że niniejsze pismo będzie także stanowić doskonałą możliwość promocji naszej gminy, zaprezentowania jej walorów gospodarczych, edukacyjnych, kulturalnych, społecznych, przyrodniczych oraz turystycznych, przez co będzie się cieszyła jeszcze większą popularnością wśród osób chcących tu zamieszkać, prowadzić działalność gospodarczą czy po prostu spędzić miło czas odwiedzając jej malownicze zakątki.

Zdaję sobie sprawę, że w treści mogą pojawić się różne błędy i niedoskonałości mniej lub bardziej zawinione przez zespół redakcyjny, dlatego też z góry serdecznie za nie przepraszam i kierując się słowami Napoleona Bonaparte „Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi”- proszę o wyrozumiałość.

Na zakończenie, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania niniejszego czasopisma.

Wszystkich chętnych do współpracy, chcących przekazać swoje cenne uwagi, pomysły czy spostrzeżenia dotyczące naszego pisma serdecznie do powyższego zachęcam i gorąco zapraszam.

Życzę przyjemnej lektury.
Wójt Gminy Wólka
Edwin Gortat

Aktualny numer "Wólka News" w wersji papierowej dostępny w Urzędzie Gminy Wólka, pok. nr 13, I piętro).

Kolejny numer zostanie wydany w grudniu, stąd serdecznie zapraszamy do współpracy. Swoje uwagi, sugestie, propozycje można zgłaszać drogą mailową na adres: emilia.sikorska@wolka.pl bądź kontaktować się telefonicznie pod numer tel. 885 822 821.

Wydawca: Urząd Gminy Wólka Jakubowice Murowane 8, 20-258 Lublin 62

tel.: 81 746 06 56

tel.: 81 746 48 44

faks: 81 746 50 01

e-mail: wolka@bazagmin.pl

https://issuu.com/gminawolka/docs/w__lka_news__1_2017

Zobacz numer w wersji PDF, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [9.68 MB]

Powrót