Tutaj jesteś Aktualności Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Aktualności

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

31.08.2017
Podajemy rozkład jazdy autobusów przewożących dzieci z terenu Gminy Wólka do Szkoły Podstawowej w Pliszczynie i szkół po trasie przejazdu. Rozkład obowiązuje od 4 września 2017 roku.

Rodzice dzieci, które od września rozpoczynają naukę w Szkole Podstawowej w Pliszczynie proszeni w dniu rozpoczęcia roku szkolnego są o kontakt z opiekunkami w celu ustalenia godzin powrotu dzieci po zajęciach. Opiekunki będą czekać w sekretariacie szkoły.

 Łuszczów - Sobianowice - Bystrzyca

Nazwa przystanku

Kurs I

Kurs II

Kurs III

Łuszczów Podleśna

7.05

8.00

8.50

Nowinki

7.10

8.05

8.55

Łuszczów k. szkoły, k. krzyża

7.13

8.07

8.57

Łuszczów Łęczyńska k. sklepu p. Puszki

7.18

8.10

9.00

Łuszczów k. cmentarza Tartaczna

7.22

8.12

9.03

Wierzby

7.25

8.15

9.05

Bystrzyca

7.32

8.20

9.10

Sobianowice

7.35

8.25

9.15

Łysaków

7.40

8.30

9.18

Szkoła w Pliszczynie

7.45

8.40

9.25

Turka - Świdnik Duży

Nazwa przystanku

Kurs I

Kurs II

Kurs III

Kol. Świdnik Mały

7.00

7.52

8.45

Świdnik Duży II Hancer

7.03

7.55

8.48

Świdnik Duży I Kościół

7.05

7.57

8.50

Świdnik Mały szkoła

7.07

7.59

8.52

Kolonia Biskupie

7.10

8.02

8.55

Wólka

7.13

8.04

8.57

Os. Borek przy sklepie TopMarket

7.16

8.07

9.05

Os. Borek skrzyżowanie ul. Brzozowej i Bukowej

7.18

8.09

9.02

Os. Borek ul. Dębowa 1

7.20

8.11

9.04

Os. Borek ul. Dębowa 2

7.21

8.12

9.05

Turka szkoła

7.26

8.17

9.10

Długie

7.30

8.22

9.15

Jakubowice

7.33

8.25

9.17

Szkoła w Pliszczynie

7.40

8.32

9.25





Powrót