Tutaj jesteś Aktualności Święto Plonów Gminy Wólka - zmiana...

Aktualności

Święto Plonów Gminy Wólka - zmiana programu

Święto Plonów Gminy Wólka - zmiana programu

30.08.2017
Szanowni Państwo, W imieniu swoim, Rady Gminy Wólka oraz Społeczności wsi Turka, serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszej gminy na „Święto Plonów Gminy Wólka 2017”, które odbędzie się dnia 3 września 2017 r.

Uroczystości dożynkowe od wielu lat zakorzenione są w tradycji i kulturze naszej gminy. Jest to niewątpliwie czas radości ze wspaniałych owoców pracy rąk ludzkich, dziękczynienia za nasz chleb powszedni, podziękowania za wytrwałą, odpowiedzialną i ciężką pracę naszych rolników, jak również jest to okazja do wspólnego świętowania i integracji naszej społeczności lokalnej. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, z których będą mogli skorzystać zarówno starsi, jak i najmłodsi mieszkańcy naszej gminy.  Szczegółowy program uroczystości na plakacie.

Zapraszam do wspólnego świętowania!Wójt Gminy Wólka
mgr Edwin Gortat
 
 
 
Program Dożynek po zmianie [Doc, 14,5 KB] 
Powrót