Tutaj jesteś Aktualności Relacja ze spotkania z...

Aktualności

Relacja ze spotkania z przedstawicielami Polskiej Izby Produktu Regionalnego 
i Lokalnego Oddział w Lublinie

Relacja ze spotkania z przedstawicielami Polskiej Izby Produktu Regionalnego 
i Lokalnego Oddział w Lublinie

02.07.2015
W dniu 17 czerwca br. w Urzędzie Gminy Wólka odbyło się spotkanie 
z przedstawicielami Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego organizowane w ramach Programu „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku 
w Województwie Lubelskim”.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy, przetwórcy, przedstawiciele stowarzyszeń jak i wszyscy zainteresowani zagadnieniami z zakresu promocji lokalnych produktów oraz tematyką zrzeszania się lokalnych producentów. 

Spotkanie prowadziła Pani Elżbieta Wójcik - Prezes Lubelskiego Oddziału Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, która przedstawiła główne zadania PIPRiL tj. dotarcie do producentów żywności, przetwórców, instytucji kontrolnych, samorządów, konsumentów i tym samym kształtowanie świadomości społecznej o roli produktów tradycyjnych i regionalnych. Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego promuje lokalnych producentów. Organizuje wystawy, targi, kiermasze oraz udziela doradztwa w zakresie produkcji lokalnej żywności.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia ze spotkania, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.

 

Powrót