Tutaj jesteś Aktualności XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza...

Aktualności

 XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2014

XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2014

28.08.2014
Informujemy, iż w dniach od 19 do 22 września na terenach byłego lotniska w Bednarach koło Poznania odbędzie się XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2014.

 

Serdecznie zapraszamy na jedną z największych wystaw w Europie. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie przejazdu. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Wólka.

 

Program wystawy przewiduje prezentację maszyn i urządzeń do produkcji rolnej oraz nasion, nawozów i środków ochrony roślin. AGRO SHOW daje możliwość spotkania się z producentami, dystrybutorami i sprzedawcami maszyn. Zwiedzający mogą wziąć udział w ciekawych spotkaniach i seminariach. Udział w wystawie jest bezpłatny. Dla wszystkich zainteresowanych będą czekać bezpłatne parkingi i katalogi.

W wystawie będzie można wziąć udział od piątku do niedzieli w godzinach 9-17 oraz w poniedziałek w godz. 9-13.

Wystawy Rolnicze Agro Show co roku cieszą się dużym zainteresowaniem i są świętem nie tylko rolników, ale także pozostałych mieszkańców wsi i miast.

 

Regulamin Dofinansowania do Przyjazdu Zorganizowanej Grupy na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW jest dostępny na stronie www.agroshow.eu/dofinansowanie

.

 

 

Powrót