Tutaj jesteś Aktualności Adoptuj Psa!

Aktualności

Adoptuj Psa!

Adoptuj Psa!

25.03.2014
W związku z realizacją Uchwały Nr XXIX/179/13 Rady Gminy Wólka z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganie bezdomności zwierząt na terenie gminy Wólka w roku 2013 informujemy, iż na adopcję oczekuje:

Lupa - suczka, krzyżówka husky'ego znaleziona na boisku przy Urzędzie Gminy. Bardzo spokojna, życzliwa i czysta, szuka domu.


Dina jest już po zabiegu sterylizacji i powoli dochodzi do siebie. Był to piesek, któremu nikt nie pokazał jakie zachowanie jest dobre a jakie złe. Widać, że nikt wcześniej nie poświęcił jej czasu na wychowanie Tak bardzo potrzebowała uwagi, ale jak widać zabrakło dobrej woli ze strony człowieka i "jedynym wyjściem" dla jej poprzedniego właściciela okazało się pozbycie się jej... Dopiero u nas otrzymuje szkolenie z dobrych manier. Dina nauczyła się chodzić na smyczy i jest coraz bardziej posłuszna. Poświęcamy jej dużo uwagi, ponieważ bardzo nam zależy aby miała szansę na znalezienie przyszłego domu. Wierzymy, że jest osoba na świecie, która zechciałaby by ją zabrać do siebie i spędzić z nią resztę jej psiego życia. Żyjąc długo i szczęśliwie....


Przy okazji apelujemy! Biorąc pod swój dach żywe stworzenie - bierzemy za nie odpowiedzialność.


Uszatka! Malutka suczka o wielkim sercu. Podobnie jak Kudłacz ślepo wpatrzona w człowieka. Tak bardzo ufna i potrzebująca miłości. Sunia nie żywi urazu do innych ludzi, tylko dlatego, że poprzedni właściciel się od niej odwrócił...Nadal uważa, że ludzie to jednak dobre istoty. Nie pozwólmy by jej postrzeganie człowieka uległo zmianie, by zaczęła się go obawiać. Dlatego potrzebujemy dla niej domu, by mogła utwierdzić się w przekonaniu ,że nadal warto ufać i kochać bezgranicznie. Także wysterylizowana.

Wszelkie pytania i informacje prosimy kierować  do:
"Przychodnia Weteynaryjna "Vethand'' 20-258 Lublin, ul. Turystyczna 132, tel.: 81 751 00 09

Powrót