Tutaj jesteś Aktualności Zbuduj swój potencjał – zdobądź...

Aktualności

Zbuduj swój potencjał – zdobądź uprawnienia energetyczne

Zbuduj swój potencjał – zdobądź uprawnienia energetyczne

18.04.2012
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Lubelskie Stowarzyszenie Edukacyjne w ramach projektu „Zbuduj swój potencjał – zdobądź uprawnienia energetyczne".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII "Regionalne kadry gospodarki", Działanie 8.1 "Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie", Podziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju i kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw". 

Pomagamy mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom i ich pracownikom branży budowlanej i energetycznej podnieść lub zaktualizować kwalifikacje. Szczególnie zapraszamy osoby z grupy wiekowej 50 + .

Do udziału w projekcie zapraszamy kobiety i mężczyzn, którzy chcą nabyć lub uzupełnić wiedzę z zakresu aktualnych przepisów oraz rozwiązań technicznych dotyczących instalacji elektrycznych, cieplnych i gazowych.

Głównym celem projektu będzie podniesienie lub/i zaktualizowanie kwalifikacji poprzez zdobycie uprawnień energetycznych.  

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie serdecznie zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych dostępnych w Biurze Projektu  na ul. Gabriela Narutowicza 61/2  (II piętro) w Lublinie.

Więcej informacji pod nr tel. 505 200 176 lub na www.szkoleniaenergetyczne.pl.

 

Pełna treść ogłoszenia:

Zbuduj swój potencjał – zdobądź uprawnienia energetyczne
Powrót