Tutaj jesteś Aktualności Projekt „Menedżer jakości w turystyce”

Aktualności

Projekt „Menedżer jakości w turystyce”

Projekt „Menedżer jakości w turystyce”

08.02.2012
Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza imieniem Wincentego Pola w Lublinie zaprasza do udziału w bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach w ramach projektu „Menedżer jakości w turystyce”.

 

Szkolenia te realizowane są dzięki Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki na lata 2007 – 2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki.

Ta bezzwrotna pomoc ma na celu podniesienie kwalifikacji osób pracujących w branży turystycznej i obsłudze ruchu turystycznego (hotele, pensjonaty, bary, restauracje, biura podróży, organizatorzy aktywnego wypoczynku, agroturystyka, wynajem kwater itp). Bezpłatne szkolenia umożliwią szybki rozwój przedsiębiorstw oraz podniesienie ich rynkowej konkurencyjności.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, które trwają 3 dni można zdobyć konkurencyjne uprawnienia zawodowe w zakresie: audytora wewnętrznego, pełnomocnika ds.  systemów zarządzania jakością, pełnomocnika ds. systemu zarządzania BHP. Udział w projekcie umożliwi również zdobycie międzynarodowego certyfikatu zarządzania PRINCE2 Foundation.

Projekt skierowany jest do 50 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej i obsłudze ruchu turystycznego posiadających siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa lubelskiego i niekorzystających dotąd ze wsparcia szkoleniowego w ramach projektów  8.1.1 i 8.1.2 PO KL w województwie lubelskim.
 

W szkoleniach mogą brać udział zarówno właściciele firm jak i wydelegowani przez nich pracownicy wykonujący pracę na podstawie umowy o pracę.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, materiały szkoleniowe oraz poczęstunek

Więcej informacji na stronie internetowej: www.wssp.edu.pl/projekt lub pod numerem telefonu 728-327-187.

 Powrót