Tutaj jesteś Aktualności Konkurs: ,,Ekolubelskie 2020''

Aktualności

Konkurs: ,,Ekolubelskie 2020''

Konkurs: ,,Ekolubelskie 2020''

09.07.2020
Komunikat Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dotyczący konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pod nazwą: ,,Ekolubelskie 2020''
Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy i promocję gospodarowania metodami ekologicznymi, identyfikację i szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie takich rozwiązań w innych gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.
 
Do udziału są zaproszeni rolnicy ekologiczni z województwa lubelskiego, którzy posiadają aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą i wytwarzają produkty rolnictwa ekologicznego, przedsiębiorców rolnych, przetwórców produktów ekologicznych, producentów i sprzedawców płodów rolnych MOL, RHD. Zwycięzcy otrzymają tytuł "Lubelski Ekorolnik 2020".
 
Zgłoszenia należy przesyłać do 27 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie - stempla z Kancelarii Ogólnej UMWL w Lublinie) na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
ul. Artura Grottgera 4,
20-029 Lublin
 
z dopiskiem: "Ekolubelskie 2020"
Powrót