Tutaj jesteś Aktualności Życzenia z okazji zakończenia roku...

Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

26.06.2020
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie
Kolejny rok pełen wytężonej pracy, sumiennej i systematycznej nauki dobiegł końca. Jest to czas na podziękowania dla Nauczycieli, Pracowników szkół, Rodziców, a przede wszystkim dla Was Drodzy Uczniowie.     
 
Był to rok inny niż te poprzednie, gdyż szkolne ławki zamienione zostały na pracę zdalną, a bezpośrednie kontakty z koleżankami i kolegami z klasy ograniczone z powodu epidemii koronawirusa.  
 
Pracowaliśmy wszyscy w nowej dla nas rzeczywistości, która wymagała zarówno od Kadry Pedagogicznej, ale przede wszystkim od Uczniów większej dyscypliny, samodzielności i wytrwałości. Pomimo tych nieoczekiwanych trudności był to dobry rok obfitujący w sukcesy i radości, które są zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazywali Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Szczególne podziękowanie kierujemy również do Rodziców i Opiekunów, którzy pomimo swoich obowiązków służbowych i rodzinnych, byli w tym trudnym czasie epidemii ogromnym wsparciem dla swoich dzieci.  
 
Kochani Uczniowie - gratulujemy Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy. Przed Wami czas długo oczekiwanych wakacji. Wypoczywajcie więc  i zdobywajcie siły na nowy rok szkolny.
 
Życzymy Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód i dużo zdrowia.
 
Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego
Powrót