Tutaj jesteś Aktualności Informacja dla uczestników projektu...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Grafika przedstawiająca kolektory słoneczne

Informacja dla uczestników projektu pt. "OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę"

02.04.2020
Gmina Wólka informuje o możliwości wystawienia faktury VAT na pisemny wniosek mieszkańca, biorącego udział w projekcie pt. "OZE w gminie Wólka - montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę". Faktura zostanie wystawiona na wartość odpowiadającą wpłacie wkładu własnego dokonanej przez mieszkańca za montaż instalacji w ramach projektu.
Mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem faktury VAT prosimy o składanie wniosków z podaniem danych adresowych, numeru i daty zawarcia umowy dotyczącej zobowiązań organizacyjnych i finansowych oraz wysokości wpłaconej kwoty, a także numeru telefonu i adresu e-mail w celu możliwości skontaktowania się.
 
Informacje dotyczące możliwości odliczenia ulgi termomodernizacyjnej można znaleźć na stronie: https://www.podatki.gov.pl/pit/wyjasnienia-pit/objasnienia-ulga-termomodernizacyjna/ w objaśnieniach podatkowych Ministerstwa Finansów z dnia 16 września 2019 r. - przykład 25/str. 11.
 
Jednocześnie Gmina Wólka informuje, że w przypadku mieszkańców biorących udział w projekcie pt. "OZE w Gminie Wólka montaż pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych" będzie możliwość złożenia wniosku o wystawienie faktury VAT za instalację fotowoltaiczną po zamontowaniu urządzeń i podpisaniu protokołu z odbioru technicznego tej instalacji.
 
Wniosek można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: gmina@wolka.pl
 
Powrót