Tutaj jesteś Aktualności Podpisana umowa z wykonawcą na montaż...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Aktualności

Podpisana umowa z wykonawcą na montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu OZE w Gminie Wólka- montaż pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych

Podpisana umowa z wykonawcą na montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu OZE w Gminie Wólka- montaż pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych

29.01.2020
Informuję Państwa, iż w dniu 20 stycznia br. została podpisana umowa z Wykonawcą firmą JSB Construction PPHU Jolanta Sekuła, ul. Potokowa 12A/1, 80-297 Banino na montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu pt. „OZE w Gminie Wólka - montaż pomp ciepła i ogniw fotowoltaicznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 – Działanie 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE, umowy o dofinansowanie nr RPLU.4.01.00-06-0163/16-00.
W związku z powyższym, zapraszam mieszkańców Gminy Wólka - beneficjentów PROJEKTU „OZE W GMINIE WÓLKA-MONTAŻ POMP CIEPŁA I OGNIW FOTOWOLTAICZNYCH” na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 27 lutego br. o godz. 17.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pliszczynie.
 
Spotkanie organizowane jest przez Wykonawcę robót firmę JSB Construction PPHU Jolanta Sekuła w celu przekazania wszelkich informacji oraz ustalenia z mieszkańcami terminów i szczegółów technicznych montażu instalacji.
 
Zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu!
 
 
Wójt gminy Wólka
/-/ Edwin Gortat
 
Powrót