Tutaj jesteś Aktualności Gospodarowanie odpadami UWAGA zmiana harmonogramu odbioru...
Odpady Komunalne Odpady Komunalne Obrazek segregacji śmieci
Poradnik Interesanta Poradnik Interesanta Dwie osoby z dokumentami
Gazeta Gminna Wólka News Gazeta Gminna Wólka News Obrazek logo gmina news
Inwestycje Gminne Inwestycje Gminne Obrazek flaga uni europejskiej

Gospodarowanie odpadami

Grafika napis na zielonym tle z logo Gminy - napis HARMONOGRAM

UWAGA zmiana harmonogramu odbioru odpadów na miesiąc LUTY !

11.02.2022
W związku z faktem, iż przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów na następne dwa lata został rozstrzygnięty, informuję, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego została wybrana oferta P.H.U. EKO-TRANS Cezary Kubacki.

W załączniku przekazuję Państwu aktualny harmonogram odbioru odpadów wyłącznie na miesiąc luty 2022 r.

 

Ikona docxHarmonogram odbioru odpadów, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [10.41 KB]

Ponadto informuję, że Mieszkańcy otrzymają worki przy odbiorze odpadów komunalnych w ilości odpowiadającej ilości wystawionych worków (na zasadzie worek za worek; np. jeśli wystawiono do zabrania 7 worków to wykonawca zostawia 7 pustych worków w odpowiednich kolorach). W przypadku niedostarczenia worków przez wykonawcę, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 81 478 17 66.

Harmonogram odbioru odpadów na miesiące marzec – grudzień 2022  zostanie Państwu udostępniony w oddzielnym komunikacie.

Ponadto, w związku z licznymi pytaniami informuję, że ustalona cena za odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy Wólka pozostaje na dotychczasowym poziomie. Nie ulega również zmianie częstotliwość odbioru odpadów komunalnych i w ramach przypomnienia informuję, że jest ona określona w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Wólka.

Cieszę się, że w dość krótkim czasie udało nam się rozstrzygnąć przetarg i zakończyć chwilową niepewność dotyczącą wykonawcy realizującego usługę na terenie naszej gminy. Cieszy również fakt, że nie dotknął nas w tym czasie problem nieodbierania odpadów od naszych Mieszkańców, co w licznych przypadkach na terenie naszego kraju miało miejsce.

Wójt
 /-/ mgr Edwin Gortat
Powrót