Sołtysi i Rady Sołeckie Gminy Wólka kadencja 2010-2014 

Lp.   

Nazwa wsi

Imię i nazwisko sołtysa  Składy Rad Sołeckich
1.  Bystrzyca   Adam Jarosz
Baran Zbigniew
Suszek Wiesław
Bartnik Stefan
2.  Sobianowice  Lidia Dobosz

Brodzik Leszek
Nieznaj Teresa
Pachuta Andrzej
3.  Rudnik  Bondos Krzysztof

Koszałka Monika
Mulak Piotr
Kasner Tomasz
Tomasik Liliana
4.  Pliszczyn

 Pietrzak Jerzy

 tel. 607290869

Woliński Marek
Barwiński Włodzimierz
Kędra Iwona
Żurawska Urszula
5.  Łysaków

 Morawska Małgorzata

 tel.667061135

Sadura Kazimierz
Bondos Mirosław
Kusak Andrzej
6.  Kol. Świdnik Mały  Ławnik Anna

Frejowski Ryszard
Kisiel Zdzisław
Roczon Jadwiga
7.  Świdnik Duży Pierwszy  Kowalczyk Andrzej

Kasprzak Janina
Bernat Bogdan
Mazurek Józef
8.  Świdnik Mały  Mazur Jadwiga

Wrona Marian
Poręba Waldemar
Walczak Janina
9.  Świdnik Duży Drugi

 Olszewski Adam

 tel. 601818072

Jankowska Anna
Gwarda Mirosław
Pawlonka Bogusław
10.  Świdniczek  Tokarska Bożena

Korgol Ewa
Macieńko Wanda
Wawruch Eugeniusz
11.  Wólka  Flis Halina

Mrozik Barbara
Szewczyk Piotr
Stańczak Bogdan
12.  Biskupie - Kolonia  Szymczak Jerzy

Maklakiewicz  Elżbieta
Zaborek Wiesław
Tylec Stanisław
13.  Jakubowice Murowane  Pietraszek Janusz

Chudyba Medard
Praszczak Zbigniew
Gziut Przemysław
Ratajewska Halina
14.  Kolonia Pliszczyn

 Szewczyk Tadeusz

 tel. 81 723-70-78

Jemielniak Jacek
Kasperek Grzegorz
Dudziak Stanisław
15.  Turka  Kostyra Beata

Gułaś Bogusław
Krzyżanowska Teresa
Szubryt Mirosław
16.  Turka os. Borek   Kozłowski Robert

Cywiński Andrzej
Sikorski Piotr
Dąbrowska-Korab Agnieszka
Mielniczuk-Stefańska Paulina
17.  Łuszczów Pierwszy  Grzegorczyk Ewa

Gierlach Stanisław
Kułacki Tadeusz
Jarosz Ryszarda
Grzegorczyk Waldemar
Kotyra Józef
Rudzka Aneta
Sierpińska Małgorzata
18.  Łuszczów Drugi

 Mamcarz Janusz

 tel. 662 661 858

Mamcarz Janusz 
Tkaczyk Andrzej
Karwacki Andrzej
Szewczak Janusz
Dmuchowski Andrzej
Koziej Jan 
19.  Długie 

 Skiba Andrzej

 tel. 696 871 449

Mościcki Mariusz
Krocz Leontyna
Baciurn Ewa
Rak Wiesława


Harmonogram zebrań funduszu sołeckiego wrzesień 2012 r.


 Lp.

 Nazwa sołectwa

Data

Godzina zebrania

Miejscezebrania

1.

Jakubowice Murowane

12.09. 2012r.

16,00

Urząd Gminy

2.

Wólka

12.09. 2012r. 

17,00

Urząd Gminy

3.

Długie

12.09. 2012r.

18,00

Urząd Gminy

4.

Świdniczek

12.09. 2012r.

19,00

Urząd Gminy

5.

Rudnik

 13.09. 2012r.

 16,00

Budynek po Szk. Podst.w Rudniku

6.

Pliszczyn

13.09. 2012r.

 17,00

Szkoła Podst.w Pliszczynie

7.

Łysaków

13.09. 2012r.

18,00

Szkoła Podst.w Pliszczynie

8.

Kolonia Pliszczyn

13.09. 2012r.

19,00

Szkoła Podst.w Pliszczynie

9.

 Kol. Świdnik Mały

17.09. 2012

 16,00

 Szkoła Podst.w Świdniku Małym

10.

Świdnik Duży Pierwszy

 17.09. 2012

17,00

Remiza OSP

11.

Świdnik Mały

17.09. 2012

17,45

Szkoła Podst.w Świdn. Małym

12.

Świdnik Duży Drugi

17.09. 2012

18,30

Szkoła Podst.w Świd. Małym

13.

Biskupie-kolonia

17.09. 2012

19,15

Szkoła Podst.w Świd. Małym

14.

Bystrzyca

18.09. 2012

17,00

Remiza OSP

15.

Łuszczów Pierwszy

18.09. 2012

18,00

Szkoła Podst.w Łuszczowie

16.

Sobianowice

19.09. 2012

17,00

Szkoła Podst. w Sobianowicach

17.

Łuszczów Drugi

19.09. 2012

18,00

Szkoła Podst.w Łuszczowie

18.

Turka

24.09. 2012

18,00

SzkołaPodst. w Turce

19.

Turka os. Borek

24.09. 2012

19,00

Zajazd „SAS”