Informacja Wójta Gminy Wólka z dnia 16 października  2015r.

Informacja Wójta Gminy Wólka z dnia 16 października 2015r.

19.10.2015
Na podstawie art. 182 § 1 ust. 1 i art.182 § 2 ust.2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz 112 z późn. zm.)w związku z Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 25 października 2015 r. Wójt Gminy Wólka podaje do publicznej wiadomości informację o składach obwodowych komisji wyborczych

1.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 z siedzibą w Łuszczowie Drugim 102:

 

1)  Kuca Magdalena– Przewodniczący Komisji

2)  Brodzik Bożena- Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Michalczyk Damian– Członek Komisji

4)  Pyła Marianna– Członek Komisji

5)  Karwacki Paweł  – Członek Komisji

6)  Zatorski Marek – Członek Komisji

7)  Rybka Paulina – Członek Komisji

8)  Strug Agnieszka – Członek Komisji

9)  Kotlarek Jolanta – Członek Komisji

 

 

 

2.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 z siedzibą w Kolonii Pliszczyn 100 :

1)  Jóźwik Artur– Przewodniczący Komisji

2)  Michalczyk Dawid- Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Wawrzeńczyk Patryk– Członek Komisji

4)  Opajdowska Iwona – Członek Komisji

5)  Jarosz Anna – Członek Komisji

6)  Szewczyk Danuta – Członek Komisji

7)  Jakubas Monika – Członek Komisji

8)  Nieznaj Teresa– Członek Komisji

9)  Pęcak Małgorzata  – Członek Komisji

 

 

 

3.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 z siedzibą w Sobianowicach 32 :

1)  Skiba Iwona  – Przewodniczący Komisji

2)  Mamcarz Mateusz - Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Dąbrowska Katarzyna– Członek Komisji

4)  Romańczuk Dorota – Członek Komisji

5)  Kowalczyk Aleksandra– Członek Komisji

6)  Górska Urszula – Członek Komisji

7)  Wójcik Marta   – Członek Komisji

8)  Ewa Mazurek – Członek Komisji

 

 

4.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4  z siedzibą w Świdniku Małym 39:

1)  Łysiak Teresa  – Przewodniczący Komisji

2)  Kisiel Regina– Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Ogrodnik Agata– Członek Komisji

4)  Skwarzyńska Anna– Członek Komisji

5)  Kaleta Iwona – Członek Komisji

6)  Piszyk Wioletta – Członek Komisji

7)  Szewczyk Joanna – Członek Komisji

8)  Powroźdnik Agnieszka – Członek Komisji

9)  Przech – Fus Agnieszka – Członek Komisji

 

 

 

5.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 z siedzibą w Jakubowicach Murowanych 8 :

1)  Olszewska Iwona– Przewodniczący Komisji

2)  Łysakowski Artur – Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Szymczyk Magdalena – Członek Komisji

4)  Nieznaj Joanna– Członek Komisji

5)  Krzysiak Zbigniew– Członek Komisji

6)  Mrozik Jadwiga – Członek Komisji

7)  Tymińska Patrycja– Członek Komisji

8)  Tkaczyk Anna– Członek Komisji

 

 

 

6.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 z siedzibą w Rudniku 27:

1)  Zając Jarosław – Przewodniczący Komisji

2)  Łucka Piotr– Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Skiba Andrzej – Członek Komisji

4)  Gułaś Tadeusz – Członek Komisji

5)  Kowalczyk Dorota – Członek Komisji

6)  Kuczmaszewski Wojciech – Członek Komisji

7)  Grzegorczyk Agnieszka  – Członek Komisji

8)  Łachowska Wioletta – Członek Komisji

 

 

 

7.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 z siedzibą w Turce  294:

1)  Motyka Iga – Przewodniczący Komisji

2)  Florek Edyta– Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Kulik Marta – Członek Komisji

4)  Zubiak Beata – Członek Komisji

5) Kowal Justyna– Członek Komisji

6)  Mrozik Marcin– Członek Komisji 

7)  Szczerbic Joanna – Członek Komisji

8)  Tkaczyk Jędrzej – Członek Komisji

9)  Eliza Iwanejko– Członek Komisji

 

 

 

8.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8  z siedzibą w Bystrzycy 93:

1)  Szulborska Monika– Przewodnicząca Komisji

2)  Kowalczyk Lidia– Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Janiszewska Dominika – Członek Komisji

4)  Bara Marcin – Członek Komisji

5)  Hofa Konrad – Członek Komisji

6)  Paprocki Bartłomiej – Członek Komisji

7)  Bielak Beata – Członek Komisji

8)  Szczerbic Dorota  – Członek Komisji

 

 

9.  Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 z siedzibą w Turka ul. Konwaliowa 3:

1)  Kozłowski Robert – Przewodniczący Komisji

2)  Korsak Maria – Zastępca Przewodniczącego Komisji

3)  Florek Martyna – Członek Komisji

4)  Wawrzeńczyk Adrian – Członek Komisji

5)  Martyna Tomasz – Członek Komisji

6)  Skiba Magdalena – Członek Komisji

7) Oleszko Agata – Członek Komisji

8) Tkaczyk-Mańka Weronika – Członek Komisji

9)  Podniesińska Małgorzata – Członek Komisji

 

Wójt Gminy Wólka
            mgr Edwin Gortat
 
 
Załączniki: 
Powrót